Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - admin

Pages: [1] 2 3 ... 226
1
Yeni internet siteleri / Yangın tüpü dolumu | Çelik Yangın Söndürme
« on: December 06, 2023, 07:39:23 PM »
Yangın tüpü dolumu | Çelik Yangın Söndürme

Yangın tüplerinizi doldurmak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Türkiye'nin en çok tercih edilen yangın tüpü doldurma firmalarından biri olan Çelik Yangın Söndürme, sektöründe çok önemli bir yere sahiptir. Profesyonel hizmet anlayışı, avantajlı fiyatları, birinci sınıf kalitede malzemeleriyle büyük beğeni toplayan firmadan, yangın tüpü dolumu hizmetlerini en iyi şekilde alabilirsiniz.

İstanbul merkezli bir firma olan Çelik Yangın Söndürme, yangın tüpü dolu hizmetine ek olarak; yangın tüplerinin bakımı, testi ve teknik servisini de yapar. Yangın tüplerinizi bu firmaya gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Yangın tüpü dolumu hizmetlerinden memnun kalırsanız, Çelik Yangın Söndürme firmasını dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız.

Gerek apartmanlarınızdaki, gerek işletmelerinizdeki yangın tüplerini buradan en hızlı ve en kolay şekilde doldurtabileceksiniz. Yangının ne zaman çıkacağı asla bilinemeyeceği için, tedbirinizi şimdiden almanızı ve boşalan yangın tüplerinizi vakit kaybetmeksizin doldurmanızı öneriyoruz.

Firma ile iletişim kurmak adına aşağıdaki kanallara hemen başvurunuz.

Telefon numaraları: 0212 482 56 88 - 0532 715 12 27 - 0531 930 18 02
Adres: Gümüşsuyu Caddesi Çifte Havuzlar Yolu Çıkmazı Ergun Sanayi Sitesi No: 67 Zeytinburnu / İstanbul

2
Yeni internet siteleri / Bar Blender Tavsiyeleri
« on: December 05, 2023, 07:48:40 PM »
Bar Blender Tavsiyeleri

Bumutfak.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren alışveriş sitesine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, her biri üst düzey kalitede; sebze ve meyve doğrama makineleri, çorba potları, bar blender, gıda dilimleme makineleri, elektrikli döner kesme bıçağı, portakal sıkma makinesi, çay kazanları, pasta dolapları ve çok daha fazlasını sipariş edebilirsiniz.

Sitede satışa sunulan profesyonel bar blender ürünleri By Kitchen Vortex blender ürünleridir. Farklı hacimlerde, farklı güçlerde ve farklı fonksiyonlardaki bu By Kitchen Vortex blender ürünleri, her bütçeye uygun seçeneklerle satıştadır.

Buz kırıcı bar blender ihtiyacınız varsa, bu hususta BUMUTFAK üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Her biri üst düzey kalitede bu ürünleri ister bireysel kullanım için, isterseniz de işletmeniz için avantajlı fiyatlarla alabileceksiniz.

Bumutfak.com platformundan vereceğiniz bütün siparişlerde, kargo ücretsizdir. Keyifli alışverişler dileriz.


3
Yeni internet siteleri / Flowerflood.com - Çiçek Yetiştirme İpuçları
« on: December 01, 2023, 07:34:13 PM »
Flowerflood.com - Çiçek Yetiştirme İpuçları

https://flowerflood.com/, çiçeklerin güzelliği, anlamları, bakımları ve kullanımları hakkında bilgi veren bir web sitesidir. Bu sitede, çeşitli çiçek türleri, çiçek aranjmanları, çiçek yetiştirme ipuçları, çiçek hediye rehberleri ve daha fazlası hakkında yazılar okuyabilirsiniz. Çiçeklerle ilgili merak ettiğiniz her şeyi flowerflood.com’da bulabilirsiniz. Ayrıca, sitede çiçek anlamları, çiçek bilgisi, çiçek bakımı, çiçek haberleri gibi farklı kategoriler de mevcuttur. Bu kategorilerde, çiçeklerin farklı yönlerini keşfedebilir, çiçeklerle ilgili en güncel ve ilginç haberleri takip edebilirsiniz.

Çiçek Türleri Kategorisi

Çiçek türleri kategorisi, dünyanın dört bir yanından gelen farklı çiçek türlerinin tek tek özenle anlatıldığı bir bölümdür. Bu kategoride, çiçeklerin özellikleri, renkleri, kokuları, anlamları, simgeleri, yetiştirme koşulları, bakım gereksinimleri, hastalıkları ve zararlıları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca, çiçeklerin nasıl kesilip saklanacağı, nasıl kurutulup saklanacağı, nasıl aranjman yapılacağı ve nasıl hediye edileceği gibi konularda da ipuçları bulabilirsiniz. Çiçek türleri kategorisine flower types linkinden ulaşabilirsiniz.

Çiçek Türleri Kategorisindeki Bazı Çiçekler

Çiçek türleri kategorisinde, gül, orkide, zambak, papatya, lale, karanfil, sümbül, menekşe, yasemin, zakkum, nergis, kaktüs, sukulent, bonsai, begonya, sardunya, petunya, kasımpatı, krizantem, oryantal, egzotik ve daha birçok çiçek türü hakkında yazılar mevcuttur. Bu yazılarda, çiçeklerin özellikleri, renkleri, kokuları, anlamları, simgeleri, yetiştirme koşulları, bakım gereksinimleri, hastalıkları ve zararlıları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca, çiçeklerin nasıl kesilip saklanacağı, nasıl kurutulup saklanacağı, nasıl aranjman yapılacağı ve nasıl hediye edileceği gibi konularda da ipuçları bulabilirsiniz. Çiçek türleri kategorisindeki bazı çiçekler şunlardır:
  • Papatya: Papatya, dünyanın en sevimli ve en neşeli çiçeklerinden biridir. Papatya, masumiyet, sadakat, mutluluk, umut, iyilik, dostluk, sevgi gibi birçok duygu ve durumu simgeler. Papatya, farklı renklerde ve çeşitlerde yetişir. Papatya, kesme çiçek olarak kullanılabileceği gibi, bahçede veya saksıda da yetiştirilebilir. Papatya, bakımı kolay ve dayanıklı bir çiçektir. Papatya, kokusuyla da insanları rahatlatır. Papatya, parfüm, kozmetik, gıda, ilaç gibi birçok alanda da kullanılır.
  • Lale: Lale, dünyanın en güzel ve en renkli çiçeklerinden biridir. Lale, aşk, romantizm, zarafet, güzellik, neşe, bahar, yenilenme gibi birçok anlam taşır. Lale, farklı renklerde, şekillerde ve boyutlarda yetişir. Lale, kesme çiçek olarak kullanılabileceği gibi, bahçede veya saksıda da yetiştirilebilir. Lale, bakımı kolay ve dayanıklı bir çiçektir. Lale, kokusuyla da insanları mutlu eder. Lale, parfüm, kozmetik, gıda, ilaç gibi birçok alanda da kullanılır.
  • Sümbül: Sümbül, dünyanın en kokulu ve en şirin çiçeklerinden biridir. Sümbül, sadakat, sevgi, güven, nezaket, zarafet, güzellik, neşe, bahar, yeniden doğuş gibi birçok anlam ifade eder. Sümbül, farklı renklerde ve çeşitlerde yetişir. Sümbül, kesme çiçek olarak kullanılabileceği gibi, bahçede veya saksıda da yetiştirilebilir. Sümbül, bakımı kolay ve dayanıklı bir çiçektir. Sümbül, kokusuyla da insanları büyüler. Sümbül, parfüm, kozmetik, gıda, ilaç gibi birçok alanda da kullanılır.

4
Elyaf Bez Çantalar arıyorsanız doğru adrese geldiniz

Elyaf bez çantaların kaliteli yapılara sahip olması en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Bu çantalarda kolay kolay yırtılma ve sökülme durumları yaşanmamaktadır. Bu kaliteli yapısı da insanların kullanım isteklerinde artış meydana getirmektedir. Kaliteli elyaf bez çantalar hakkında hizmet almak istiyorsanız eğer Elyaf Bez Çanta adresini ziyaret edebilirsiniz.

Elyaf Bez Çantaların Önemli Faydaları

Elyaf bez çantalar bünyelerinde önemli faydalar bulundurmaktadır. Bu çantalar sayesinde pek çok ürünü yapısı bozulmadan taşıma şanslarına sahip olmaktasınız. Bu şekilde faydalı elyaf bez çanta kullanmak istiyorsanız eğer Petraambalaj.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Elyaf Bez Çantalar

Elyaf bez çantaların pek çok özelliği bünyesinde bulundurması ve bu özellikler ile beraber uygun fiyatlara satılması en önemli konular arasında yer almaktadır.

 

5
Dünyada yankı uyandıran Tabii dizisi Hür sahneye çıkıyor

Göklerdeki kahramanlarımızı anlatan Hür dizisi 10 bölümlük serisiyle TRT’nin dijital platformu Tabii’de 1 Aralık'ta yayına başlıyor.Dizinin konusu:

Hür dizisi, HÜR çağrı adını taşıyan 110’uncu Filo’daki Türk pilotlarının hayatını anlatacak.

Hür dizisi, Türk Hava Kuvvetleri'nin seçkin bir filosuna mensup olan askerler Gökhan ve Emre'nin etkileyici hikayesini izleyicilere taşıyor. Dizi, bu iki kahramanın uluslararası sularda üstlendikleri tehlikeli görevleri yerine getirmek adına yaşadıkları hem aksiyon dolu hem de duygusal dolu serüvenleri merkezine alıyor.

OYUNCU KADROSU

10 bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda ise; Hilmi Cem İntepe, Taner Ertürkler Deniz Çatalbaş, Zeynep Tuğçe Bayat, Ogün Kaptanoğlu, Batuhan Demir ve Gökay Müftüoğlu yer alıyor.

DÜNYADA GÜNDEM OLMUŞTU

Amerikan’ın önde gelen yayın organlarından Bloomberg, internet sitesinde yayınladığı analizde Hür dizisi başta olmak üzere çok sayıda Türk yapımı dizilerden bahsetmişti.

6
Pfapa sendromu için en iyi tedavi merkezi - Etimesgut Getat

Pfapa Sendromu yaşamakta iseniz, sizlere bu hususta Etimesgut Getat'ı tavsiye ederiz. Etimesgut Getat Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi, Ankara'da yer alan ve özellikle Pfapa sendromu konusunda hastalarına en iyi şekilde yardımcı olan bir kurumdur.

Pfapa sendromu hakkında aklınıza takılan sorular olur ise, bu hususta etimesgutgetat.com isimli web adresine de girebilirsiniz. Sitede Pfapa sendromu ile ilgili birbirinden değerli bilgiler hep bir araya getirilmiştir.

Ankara'da geleneksel tedavi yöntemleriyle birçok hastalığın tedavi edilmesine vesile olan Etimesgut Getat, hastalarının büyük beğenisini kazanmış bir tıp merkezidir.

Etimesgut Getat'tan randevu almak için, 0552 645 23 43 numaralı telefonu hemen arayınız.

Adres: Kazım Karabekir | İstasyon Caddesi No: 126 Etimesgut/Ankara

Web: Etimesgutgetat.com

7
Uçmakdere Yamaç Paraşütü: Eşsiz Keyif ve Güvenlik

Uçmakdere, yamaç paraşütü tutkunları için güvenli ve keyifli bir deneyim sunan bir bölgedir. Doğanın kucağında yamaç paraşütü yapmak, hem adrenalin dolu hem de huzur verici bir denge sağlar. Bu unutulmaz deneyimi yaşamak ve rezervasyon için ucuyoruz.net'i ziyaret etmeyi unutmayın.

Uçmakdere Yamaç Paraşütü: Yerden Yükselen Hayaller

Yamaç paraşütü, yerden yükselen ve göğe uzanan bir serüvendir. Bu spor, pilotların yüksek tepelerden uçarak adeta yerçekimini alt edebildikleri bir deneyim sunar. Uçmakdere yamaç paraşütü, hayalleri gerçekleştirmek ve özgürlüğü hissetmek isteyenler için ideal bir destinasyondur. Uçmakdere'nin eşsiz manzarası ve Gökhan BARAN'ın uzmanlığı, unutulmaz bir deneyim vaat eder.

Yamaç Paraşütü: Rüzgarın Kucağında Serüven

Yamaç paraşütü, rüzgarın kucağında süzülen bir maceradır. Pilotlar, doğanın gücünü ve rüzgarın ritmini hissederek, gökyüzünde özgürlüğü yaşarlar. Uçmakdere yamaç paraşütü deneyimi, doğayla iç içe olma fırsatı sunar. Bu spor, rüzgarın dansını izlerken ruhu dinginleştirir ve adrenalin dolu anlar yaşatır.

8
Yeni internet siteleri / En İyi İleri Otomatik Şanzıman Ustası
« on: November 24, 2023, 07:39:10 PM »

En İyi İleri Otomatik Şanzıman Ustası

İleri otomatik şanzımanlar günümüzde popüler bir yere sahiptir. Araçlarda kullanılan ileri otomatik şanzımanlarda belli başlı sorunlar ortaya çıkabilmekte. Bu sorunların daha öncesinden bakımlarının yapılarak önlemler alınmadığında daha ciddi problemlere yol açabilir. Bunun için en iyi ileri otomatik şanzıman ustalarından yararlanılması önemlidir.

İleri Otomatik Şanzıman Tamirinde Doğru Adres

Araçlarda bulunan otomatik şanzımanların ömrünü uzatmak için belli birçok noktaya dikkat edilmesi olumlu sonuçlar ortaya çıkartabilir. Böyle bir durum için alanlarında usta kişilerden yardım almakta fayda var. Hem sorunlar büyümen onarılabilir hem de bakımlarının düzenli yapılması ile uzun ömürlü kullanımlar sağlayabilmekte. Bunun için en doğru adresten tamir hizmetleri alabilirsiniz. Dilerseniz eğer 7 İleri Otomatik Şanzıman Tamiri için iletişime geçebilirsiniz.

Ekonomik İleri Otomatik Bakım-Onarım Şanzıman Hizmetleri

Ekonomik olarak ileri otomatik bakım ve onarım şanzıman hizmetleri için dilerseniz eğer Ankaraotomatiksanziman.net ile irtibata geçebilirsiniz.

9
Yeni internet siteleri / Spin Olta Kamışı ve Makine Tavsiyesi
« on: November 23, 2023, 07:14:41 PM »
Spin Olta Kamışı ve Makine Tavsiyesi

Her biri birbirinden kullanışlı spin olta modelleri, çeşit çeşit misinalar, en özel kamış ayakları, her bütçeye uygun suni yemler ve çok daha fazlası balikavimalzemelerim.com isimli web adresi içerisinde bir araya getirilmiştir. Siteye giriş yaparak bu ürünlerden dilediklerinizi sepetinize ekleyebilecek ve eksik kalan balıkçı ekipmanlarınızı en güzel şekilde tamamlayabileceksiniz.

Spin kamış ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, TeknoDoğa web adresi olan balikavimalzemelerim.com 'a girmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

En özel spin olta makinesi seçeneklerinin bir araya getirildiği balikavimalzemelerim.com adresi, balık tutma meraklılarının gözde adresi olmayı başarmıştır.

Kamp yapmaya merakı olanlar da yine Tekno Doğa'nın kamp malzemelerine mutlaka bakmalıdır. Gerek balıkçı ekipmanlarıyla, gerek outdoor malzemeleri ve kamp malzemeleriyle büyük beğeni toplayan Tekno Doğa, yüksek bir müşteri memnuniyet oranı yakalamayı başarmıştır.

10
Yeni internet siteleri / Mağaza Kişi Sayma Sistemleri - Rapor24.com
« on: November 22, 2023, 07:24:35 PM »
Web Site İsmi : Rapor24.com

Site Başlığı : Mağaza Kişi Sayma Sistemleri - Rapor24.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ekim 2020

Site Tanıtımı : Dünyada 50 bin noktada aktif olarak kullanılan Rapor24 Kişi sayma sistemleri, Türkiye'de de en büyük perakende mağazalar tarafınca tercih edilmektedir. Siz de mağazanıza giren kişilerin sayısını tutmak istiyorsanız, bu konuda gönül rahatlığıyla Rapor24 ile çalışabilirsiniz. Rapor24, gerek düşük maliyetleri gerekse de yüksek doğruluk oranı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Diğer yüksek maliyetli sistemlere göre çok daha yüksek doğruluk oranı sunması ve ekonomik olması bakımından da tercih konusu olmaktadır.

İnsan sayma sistemi sayesinde, mağazanızda yapılan satış miktarları ile mağazanıza giren kişilerin arasındaki oranı hesaplayabileceksiniz. Bu orana satış dönüşüm oranı denmektedir. Ve büyük işletmeler başta olmak üzere Türkiye ve dünyada çok sayıda işletme satış dönüşüm oranlarına büyük önem vermektedir.

Yapay zeka yardımıyla mağazadaki kişilerin sayımı, çok yüksek bir doğruluk oranıyla hesaplanır. Mağaza kişi sayma cihazı kuranlar, buradan aldıkları geri dönüşler neticesinde, satış stratejilerinde değişikliklere giderek, satış dönüşüm oranlarını artırmak adına çalışmalar yapabilir.

Zincir mağazalar, alışveriş merkezleri ve benzer yerlerde kullanılan Rapor24 kişi sayma sistemi, her geçen gün daha fazla sayıda işletme tarafınca tercih edilmektedir. Demo talebinde bulunmak veya bu hizmeti satın almak adına, hemen rapor24.com isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz.

11
Küpeşte Aksesuarları: Estetik ve Dayanıklılığın Buluştuğu Nokta

Evlerimizin güvenliği ve estetiği için önemli bir unsur olan küpeşte sistemleri, günümüzde farklı malzemelerle ve tasarımlarla birçok evde kullanılmaktadır. Özellikle paslanmaz çelikten yapılan küpeşte aksesuarları, hem şık bir görünüm sunar hem de uzun ömürlü dayanıklılığıyla öne çıkar.

Paslanmaz Çelik Küpeşte Aksesuarlarının Avantajları

Paslanmaz çelik, dayanıklılığı ve korozyon direnci nedeniyle küpeşte sistemlerinde tercih edilen bir malzemedir. Bu aksesuarlar, dış etkenlere karşı direnç göstererek uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kalabilir. Paslanmaz çelik, aynı zamanda temizliği kolay olan bir malzemedir, bu da bakım gereksinimini minimumda tutar.

Farklı Tasarımlar, Geniş Ürün Yelpazesi

Paslanmaz küpeşte aksesuarları, farklı tasarım seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Modern ve minimalist bir görünüm isteyenler için sade çizgilere sahip modellerden, daha geleneksel ve süslü tasarımları sevenler için detaylı desenlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Bu çeşitlilik, her türlü dekorasyon tarzına uygun seçenekler sunar.

Küpeşte Aksesuar Fiyatları ve Malzeme Kalitesi

Paslanmaz çelik küpeşte aksesuarları, sağlamlığı ve uzun ömürlülüğüyle maliyetini hak eden bir yatırımı temsil eder. Küpeşte aksesuar fiyatları genellikle kullanılan malzeme kalitesine, tasarım karmaşıklığına ve ürünün dayanıklılığına bağlı olarak değişebilir. Ancak, bu aksesuarların uzun ömürlü olması ve düşük bakım gereksinimi, fiyatın makul olduğunu gösteren önemli faktörlerdir.

Montaj Kolaylığı ve Esnek Kullanım

Paslanmaz küpeşte aksesuarları, genellikle kolay montaj imkanı sunar. Ürünler genellikle tak-çıkar özellikleriyle tasarlanmıştır, bu da kullanıcıların montaj işlemlerini kolayca gerçekleştirmelerini sağlar. Ayrıca, çeşitli ölçü ve uzunluklarda bulunan paslanmaz çelik borular, farklı alanlara uyum sağlamak için esnek bir kullanım sunar.

Sonuç olarak

Paslanmaz çelik küpeşte aksesuarları, estetik ve dayanıklılığı bir araya getirerek evlerimizi güvenli ve şık bir şekilde dekore etmemize olanak tanır. Farklı tasarım seçenekleri, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlı seçenekleriyle paslanmaz çelik küpeşte aksesuarları, ev sahipleri için mükemmel bir tercih olabilir. Uzun vadeli kullanım, düşük bakım gereksinimi ve montaj kolaylığıyla, paslanmaz çelik küpeşte aksesuarları, ev dekorasyonunda kaliteli bir çözüm sunar.

 

 

12
Yeni internet siteleri / 2024 YKS Çalışma Programı
« on: November 18, 2023, 12:25:14 PM »
Web Site İsmi : Ogrencikozu.com

Site Başlığı : 2024 YKS Çalışma Programı

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : 2018 Ocak

Site Tanıtımı : YKS'ye hazırlanan öğrencilere, ogrencikozu.com/yks sayfasını şiddetle tavsiye ederiz. Bu sayfa üzerinde YKS ile ilgili birbirinden değerli dökümanlar bir araya getirilmiştir. Çıkmış sorular, konu anlatımları ve çok daha fazlası sayfada yer almaktadır. 2024 yks sayfasına girerek buradaki içeriklere göz atanlar, rakiplerine göre çok daha avantajlı bir hale gelebilir.

2024 yks konuları nedir diye merak ediyorsanız, hemen bu siteye giriş yapınız. Sitede 2024 tyt, lgs ve dgs sınavları üzerine de bolca dökümana rastlanabilir. Sınavlarında başarılı olmak isteyen öğrenciler, keyifli bir şekilde bu siteden ders çalışabilecektir.

Yks çıkmış soruları çözmek, yks'de başarılı olmanın en önemli yollarından birisidir. Bu çıkmış soruların benzerleri, yeni yıldaki sınavda da çıkabilir. Dolayısıyla çıkmış sorulara önem verilmesini önermekteyiz. Ogrencikozu.com/yks sayfasında son yıllarda çıkan pek çok soru, ziyaretçilere takdim edilmiştir.

Çevrenizde YKS'ye girecek olan sevdikleriniz varsa, onlara bu siteyi tavsiye etmeyi unutmayınız. Herkese şimdiden girecekleri sınavlarda başarılar diliyoruz.

13
Yeni internet siteleri / Son Teknoloji Medikal Ürünler - Medikal.com
« on: November 16, 2023, 07:05:28 PM »
Site adı : Medikal.com

Site ile ilgili başlık : Son Teknoloji Medikal Ürünler - Medikal.com

Domain kayıt tarihi : Ekim 1997

Açıklamalar : MEDİKAL sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdüren Türk Medikal, üretmiş olduğu ürünler ile büyük takdir toplamaktadır. Her biri birbirinden kaliteli medikal ürünler imal eden ve bu ürünlerin satışını gerçekleştiren firma, her geçen gün daha da büyümektedir.

Anne ve bebek sağlığını yakından ilgilendiren ürünler, boy ve kilo ölçümü yapan aletler, tanı ürünleri, ateş ölçen cihazlar, doktor malzemeleri, alkolmetreler, diyabet ürünleri, sağlık maketleri, fizik tedavi ürünleri, medikal ampüller, ortopedik ürünler, osgb malzemeleri, medikal sarf malzemeleri, numaratörler, solunum cihazları, stetoskoplar, tansiyon aletleri, tekerlekli sandalyeler, her ihtiyaca uygun medikal kıyafetler, yatan hasta ürünleri, cerrahi aletleri, implant malzemeleri, protez parçaları, laboratuvar cihazları, enjektörler, atık toplama ürünleri ve çok daha fazlası Türk Medikal tarafınca özenle üretilmektedir.

Firma tarafınca satışı gerçekleştirilen ürünlerin tam listesine, medikal.com isimli internet adresi vasıtasıyla göz atabilirsiniz. Aynı site üzerinden, ihtiyaç duyduğunuz ürünler için kolayca teklif isteyebileceksiniz.

Firma adresi: Mahmutbey Mahallesi Dilmenler Cadddesi No: 2 Bağcılar / İstanbul
Telefon Numarası: 0212 702 80 00
E-Posta: info@medikal.com

14
Yeni internet siteleri / Teknik Servis Hizmetleri - Teknikservis.com
« on: November 16, 2023, 02:58:27 PM »
Web Site İsmi : Teknikservis.com

Site Başlığı : Teknik Servis Hizmetleri - Teknikservis.com

Alan adının Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 1998

Site Tanıtımı : İstanbul'da TEKNİK SERVİS ihtiyacı olanlar, hiç tereddüt etmeden teknikservis.com isimli internet adresine giriş yaparak, buradan yetkili kişiler ile irtibat kurabilir.

Elektronik cihazlar, medikal cihazlar, test cihazları, bilgisayarlar, beyaz eşyalar ve cep telefonları için teknik servis hizmetleri buradan en avantajlı fiyatlarla satın alınabilecektir. Ekonomik teknik servis fiyatları ve profesyonel hizmet anlayışı ile büyük beğeni toplayan firma, İstanbul'un her ilçesine hizmet sunmaktadır.
   
Web tasarım hizmetleri, yazılım hizmetleri, yapı ve dekorasyon hizmetleri yine buradan en iyi şekilde alınabilir. Bunların yanı sıra bilişim dedektiflik servisi ve şirketlere yönelik IT servisleri de burada müşterileri bekliyor olacak.

Teknik servise verdiğiniz cihazlarınızın anlık durumunu, teknikservis.com isimli internet adresinde yer alan cihaz takip menüsünden kolayca yapabilirsiniz.

Teknik servis ihtiyaçlarınız için, artık hangi firma ile iletişim kurmanız gerektiğini biliyorsunuz. Sunulan hizmetlerden memnun kalırsanız, dostlarınıza da tavsiye etmeyi unutmayınız.

Teknik Servis Telefon Numarası: 0212 702 11 00
Adres: Mahmutbey Mahallesi Dilmenler Cadddesi No: 2 Bağcılar / İstanbul
E-mail adresi: info@teknikservis.com

15
Yeni internet siteleri / 2. el satılık ve kiralık sıva makinası
« on: November 16, 2023, 12:37:09 PM »
2. el satılık ve kiralık sıva makinası

2. el satılık ve kiralık sıva makinası arıyorsanız, sizlere bu hususta Premium Power Makine Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile iletişim kurmanızı önerebilirim. Şirket yetkilileri ile görüşerek, ister sıfır, isterseniz de ikinci el sıva makinası sipariş edebilirsiniz. Sıva makinalarını arzu edenler satın alabilecekken, arzu edenler de güvenle kiralayabilir.

2. el satılık ve kiralık alçı makinası fiyatlarını öğrenmek adına, siz de hemen sivamakinecim.com isimli web adresine girerek, buradan firma yetkilileri ile iletişime geçiniz.

Powermachines markalı sıva makinalarını satın almadan veya kiralamadan önce aklınıza takılan sorular olur ise, aşağıdaki telefon numarasını arayabilirsiniz.

İletişim: 0216 364 91 45

Pages: [1] 2 3 ... 226