Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - admin

Pages: [1] 2 3 ... 218
1
Instagram başta olmak üzere; Facebook, Youtube, Twitter, Tiktok gibi sosyal platformlarda başarı sağlamak isterseniz, siz de pek çok kişi ve kurum gibi https://takipcim.com.tr adresi üzerinden hizmet alabilirsiniz. Takipçi satın al denildiği zaman akla gelen ilk adreslerden olan takipcim.com.tr her geçen gün daha da büyümektedir. Sen de tıkla ve buradan güvenle instagram takipçi satın al

2
Yeni internet siteleri / İSİS Life Club - Eryaman güzellik merkezi
« on: June 07, 2023, 01:47:10 PM »
Firma ismi: İsis life Club

Web sitesi: isislifeclub.com

İSİS Life Club

İSİS Life Club, güzellik ve bakım hizmetleri sunan bir yaşam merkezidir. Antik Mısır konseptinde tasarlanmış olan güzellik merkezi, müşterilerine sadece bir güzellik merkezinden çok daha fazlasını sunmayı hedeflemektedir. İSİS Life Club, güzellik bakımlarının yanı sıra hoş sohbet, dinlenme ve eğlence imkanlarıyla da dolu bir deneyim sunmaktadır.

Bu merkezde, müşterilerin tüm saç ve cilt bakım ihtiyaçları profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır. Uzman kadrosuyla Ankara tırnak bakımı, protez tırnak, cilt bakımı, lazer epilasyon, ağda, gelin hizmetleri, cilt yenileme, masaj ve bölgesel inceltme gibi çeşitli hizmetler sunulmaktadır. İSİS Life Club, son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli uzmanlarla donatılmış olduğundan müşterilerine kaliteli ve “mistik” bir deneyim sunmaktadır. Gelin bu güzellik merkezini biraz da kendi perspektiflerinden tanıyalım.

Biz Kimiz?

İSİS Life Club olarak; Antik Mısır'ın büyüleyici atmosferini günümüze taşıyan bir güzellik merkeziyiz. Merkezimizin duvarlarına işlenmiş Antik Mısır motifleri, müşterilerimize “alışılagelmedik bir deneyim” sunmaktadır. Müşterilerimize en üst düzeyde ve bir o kadar eğlenceli hizmet sunmak için son teknoloji ekipmanlarla donatılmış salonlarımızda, tüm saç ve Cilt bakımı hizmetlerini sunuyoruz. Uzman kadromuz, güzellik trendlerini yakından takip ederek, size en son yenilikleri sunmaktan mutluluk duyuyor. Ayrıca, kurucumuz Hakan Kol liderliğindeki İSİS Life Club, sektördeki öncü konumunu da sürdürmektedir. Bu doğrultuda, Almanya’da yeni şubemizi açacak olmanın heyecanını da sizlerle paylaşmak isteriz.

Eryaman güzellik merkezi olan İSİS Life Club'u diğer güzellik merkezlerinden farklı kılan şey, sunduğu deneyimdir. Merkez, müşterilerine sadece bakım hizmetlerini değil, aynı zamanda hoş sohbet, dinlenme ve eğlence imkanlarını da sunarak farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Antik Mısır yazılı duvarlar, merkezin konseptini tamamlarken, dinlenme alanları ve keyifli müzikler eşliğinde müşterilerin rahatlama ve huzur bulmasını sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz Neler?

İSİS Life Club olarak geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Tırnak bakımı, cilt bakımı, Lazer epilasyon, ağda, gelin hizmetleri, cilt yenileme, protez tırnak, masaj ve bölgesel inceltme gibi birçok farklı hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Tırnak bakımında uzman maniküristlerimiz, ellerinizi şıklıkla buluştururken cilt bakımı hizmetimizle cildinizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Ayrıca son teknoloji lazer epilasyon sistemimizle kalıcı ve etkili sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Gelin hizmetlerimizle ise özel günlerinizde Kleopatra kadar alımlı ve güzel olmanızı sağlıyoruz. Masaj ve bölgesel inceltme hizmetlerimizle de bedeninizi ve ruhunuzu yenileyerek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyoruz.

Yukarıda yer verdiğimiz protez tırnak ve benzeri hizmetlere ek olarak, kuaför merkezimizde saç bakım hizmetleri de sunmaktayız. Bu sayede cilt bakımında olduğu gibi saç bakımında da VIP hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İSİS Life Club olarak sunduğumuz tüm bu hizmetler, kişiye özeldir. Çünkü her insan cildinin ve saçının ihtiyacı özeldir. Bu özel ihtiyaçları tespit ediyor ve buna göre VIP bakım deneyimi sunuyoruz. Merkezimizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bakım ve güzellik hizmetleri sunulmaktadır. Üstelik bu hizmetler, Antik Mısır atmosferinde eğlenceli ve bir o kadar heyecan verici bir deneyime yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Yani İSİS Life Club ile bakım yaptırırken antik bir dünyaya “merhaba” diyebilirsiniz.

Neden İSİS Life Club?

İSİS Life Club, sadece bir güzellik merkezi olmanın ötesine geçerek bir yaşam merkezi olma vizyonuyla hareket etmektedir. Bu nedenle cilt ve saç bakımı kadar eğlenceli bir deneyim yaşamanızı da arzuluyoruz. Tam bu noktada İSİS Life Club olarak, bakım hizmetlerinin yanı sıra hoş sohbet ve eğlenceli bir konsept deneyimi sunmaktayız. Merkezimizde bulunan dinlenme alanlarında müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebilir, içeceğinizi yudumlayarak rahatlama sağlayabilirsiniz.

İSİS Life Club olarak bir diğer ayrıcalığımız ise hijyen ve temizliğe verdiğimiz önemdir. İçerisinde bulunduğunuz salonların havasını, gelişmiş ısıtma ve soğutma sistemlerimiz sayesinde saatte 7 kez değiştiriyoruz. Bu sayede ortamda her zaman taze bir hava oluşmasını sağlıyoruz. Ayrıca merkezimizin duvarlarında bulunan Antik Mısır yazılı motifler, güzelliğin yanı sıra bir estetik deneyim sunarak atmosferi tamamlamaktadır. Böylece, şehrin stresinden ve karmaşasından uzaklaşarak binlerce yıllık bir “güzellik macerasına” atılabilirsiniz.

İSİS Life Club olarak amacımız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarken onları rahatlatmak ve huzur dolu bir deneyim yaşatmaktır. Antik Mısır konseptindeki güzellik merkezi içerisinde, güler yüzlü personelimizle birlikte sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. İSİS Life Club'a gelerek güzelliğinizi ve yaşam enerjinizi yeniden keşfedebilirsiniz.

3
Bursa Mobilya Sitesi Yunusemremobilya.com ile kaliteli mobilya al

Yeni evlenecek olan kişiler için birbirinden kullanışlı düğün paketleri, Bursa Mobilya sitesi yunusemremobilya.com içerisinde çiftleri beklemektedir. Siz de yakında bir düğün yapacaksanız ve evinizi en güzel şekilde döşemeyi arzu ediyorsanız Yunus Emre Mobilya firmasının düğün paketlerine göz atmalısınız. Bu düğün paketlerinin özelliği, hemen hemen her mobilya türünü içerisinde barındırması ve toplu alımdan ötürü oldukça ekonomik olmasıdır. Siteden düğün paketlerine ek olarak, tüm özel mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Zengin ürün seçenekleri, makul fiyatları ve şık arayüzü ile yunusemremobilya.com platformu, mobilya alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz en iyi platformlardan birisidir. Mobilya ihtiyacı olan herkesi bu siteye davet ederiz.4
Yeni internet siteleri / Barkodlu satış
« on: June 07, 2023, 12:08:09 PM »
Barkodlu satış

Barkodlu satış, ürünlerin tanımlanması ve izlenmesi için kullanılan barkod sistemini kullanarak gerçekleştirilen satış işlemidir. Barkodlar, çizgi ve sayılarla temsil edilen optik bir etiketleme sistemidir. Ürünlerin barkodları, ürün adı, fiyatı, stok kodu ve diğer bilgileri içeren veritabanına bağlı bir bilgisayar sisteminde kaydedilir.Bir mağaza veya perakende işletmesinde, ürünler genellikle barkod etiketleriyle donatılır. Bu barkodlar, ürünün benzersiz bir tanımlayıcısı olarak hizmet eder. Bir satış işlemi gerçekleştirildiğinde, satış noktasındaki barkod tarayıcı cihazıyla ürünün barkodu okunur. Okunan barkod, bilgisayar sistemindeki veritabanında aranır ve ürüne ilişkin bilgiler (örneğin fiyat, stok durumu vb.) alınır. Bu bilgiler, satış işleminin tamamlanması için kullanılır.Barkodlu satış işlemi, hızlı ve doğru bir şekilde ürünlerin satılmasını sağlar. Ayrıca stok yönetimi, envanter takibi, fiyatlandırma ve müşteri ilişkileri gibi işletme süreçlerini kolaylaştırır. Barkod sistemi aynı zamanda daha büyük perakende zincirlerinde veya süpermarketlerde, merkezi bir veritabanına dayalı stok yönetimi ve raporlama sistemlerini kullanmayı da mümkün kılar. Bu sayede işletmeler, satış trendlerini analiz etmek, envanterlerini takip etmek ve işletme kararlarını daha iyi bir şekilde yönlendirmek için verileri kullanabilir.

5
Damba Dijital farkı ile beğeni satın al ve sosyal medyada güçlen: https://dambadijital.com.tr/ Buradan beğeni satın alabilirsin: beğeni satın al Instagram takipçi satın almak için tıkla: instagram takipçi satın al Web: Dambadijital.com.tr

6
Langomi: İngilizce Kelime Öğrenmede Başarı Hikayenizi Yazın!

 Langomi ile İngilizce kelime öğrenmede başarı hikayenizi yazın! langomi.com sürecinizi daha etkili, verimli ve keyifli hale getiren bu yenilikçi uygulama, bilimsel metodlar ve özel tekniklerle donatılmıştır. Ebbinghaus Unutma Eğrisi ve fotoğrafik hafıza gibi kanıtlanmış teorileri kullanarak kelimeleri kalıcı bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Langomi'nin kullanıcı dostu arayüzü, ilham verici içerikleri ve kişiselleştirilmiş bildirimleriyle İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirirken başarı hikayenizi yazın. İngilizce kelime öğrenme hedeflerinizi gerçekleştirmek ve başarıya ulaşmak için Langomi'yi tercih edin!

7
Web site adı : islamadogru.com.tr

Sitenin başlığı : İslam, Kur'an, Namaz, Sünnet ile ilgili bilgiler - islamadogru.com.tr

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Mayıs 2023

Site ile ilgili açıklamalar : İslam ile ilgili çok sayıda değerli bilgi, islamadogru.com.tr isimli internet adresi içerisinde sizler için bir araya getirilmiştir. İslam dinine dair olmazsa olmaz bilgiler, site içerisinde bulunabilir. Kur'an-ı Kerim, namaz, fıkıh, hac, zekat, oruç, iman, ihsan, çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi için altın değerinde tavsiyeler ve fazlası sitede kendine yer bulmuştur.

Kur'an-ı Kerim içerisinde yer alan surelerin ayet ayet meali, tefsiri ve yazılışı islamadogru.com.tr isimli internet adresi içerisinde yer almaktadır. Siteye giriş yaparak Kur'an-ı Kerim başta olmak üzere İslami konularda birbirinden değerli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Birbirinden değerli fıkhi bilgiler, sitedeki fıkıh kategorisi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Orucu bozan şeyler, fitre miktarları, oruçta kaza ve kefaret gerektiren durumlar, aşure günü orucu, cuma hutbesi, zuhri ahir namazı, kıble konusu ve çok daha fazlası fıkıh kategorisinde kapsamlıca işlenmiştir.

Dinimizin temel direği olan namaz ile ilgili merak edilen soruların cevapları da sitede yer almaktadır. Kuşluk namazı, gece namazı, farz olan beş vakit namaz, cuma namazı, bayram namazı, cenaze namazı hakkında birbirinden değerli makaleler siteye eklenmiştir.

8
Yeni internet siteleri / Kim Kimdir Sitesi - Budakim.com
« on: June 04, 2023, 01:50:18 PM »
Web Site İsmi : Budakim.com

Site Başlığı : Kim Kimdir Sitesi - Budakim.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Şubat 2023

Site Tanıtımı : Birbirinden değerli kişileri, buda kim adlı internet adresi vasıtasıyla tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Her biri son derece kıymetli bilim insanları, sanatçılar, futbolcular, akademisyenler, film yıldızları, kitap yazarları, siyasetçiler, İslam alimleri, şairler, iş insanları, sosyologlar, büyükelçiler, felsefeciler ve çok daha fazlası burada sizler için tanıtılmaktadır.

Sitenin arama bölümünü kullanarak, merak ettiğiniz kişiler ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. 'Aramak istediğiniz kim' yazan bölüme tanımayı arzu ettiğiniz kişinin adını ve soyadını yazdığınız takdirde, karşınıza anında bu kişiyi tanıtan bir biyografi çıkacaktır.

Sitede tanıtılan kişilerin bir adet de fotoğrafı ziyaretçilerle paylaşılmıştır. En çok tercih edilen kim kimdir sitelerinden olan budakim.com sayesinde on binlerce insanı keyifle tanıyabileceksiniz.

Sitede A'dan Z'ye çok sayıda kişinin biyografisi bir araya getirilmiştir. Ve site içeriği her geçen gün yenilenmeye devam etmektedir. Siteyi beğendiğiniz takdirde, dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız. Sevgilerimizle


9
Yeni internet siteleri / Webmaster Forumu - Wmhocasi.com
« on: June 02, 2023, 01:24:38 PM »
Site İsmi : Wmhocasi.com

Site Konusu : Webmaster Forumu - Wmhocasi.com

Domain Kayıt Zamanı : Mart 2023

Tanıtım ve Açıklamalar : Wmhocasi.com adı altında faaliyetlerine başlayan webmaster forumu kısa zamanda önemli bir kitle edinmiştir. Siz de yeni bir webmaster forumu arıyorsanız, hiç tereddüt etmeksizin Wm Hocası adlı siteye kayıt olabilirsiniz.

Bir webmaster forumu içerisinde olması gereken her kategori, bu forumda da mevcuttur. Domain alıp satmak isteyenler, buradan alışverişlerini kolayca gerçekleştirebilir. Sitede her türlü sosyal medya platformu için ilanlar açılmaktadır. Twitter, Youtube, Instagram, Facebook, Twitch gibi sosyal medya sitelerine yönelik takipçi, beğeni ve yorum alışverişleri sitede yapılır.

Site alış satışları, lisans alış satışları, kupon alış satışları, bot alış satışları, program alış satışları, hesap alış satışları ve fazlası yine Wm Hocası üyelerini beklemektedir. Para kazanmak isteyen tüm webmasterlar Wm Hocasını gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

Aktif bir wm forumu olan Wm Hocası, Google ve diğer arama motorlarında ön plana çıkmak isteyen site sahiplerinin mutlaka girmesi gereken bir forumdur. Sitenizi Google içerisinde daha yukarılarda görmek istiyorsanız, burada seo hizmetleri sunan kişilerden hizmetler alabilirsiniz. Veya sitede paylaşılan makalelerden en güzel şekilde yararlanabilirsiniz.

Freelancer işler, grafik tasarım işleri, açık arttırma ilanları, son dakika teknoloji haberleri ve fazlası yine burada kendine yer bulmuştur.

10
Yeni internet siteleri / Anadolu Yakası Eşya Depolama Şirketi
« on: May 31, 2023, 01:21:37 PM »
Web Site İsmi : Mavidepolama.com.tr

Site Başlığı : Anadolu Yakası Eşya Depolama Şirketi

Firma kuruluş yılı : 1968

Firma ve Site Tanıtımı : 1968 senesinde evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma alanıyla sektöre merhaba diyen firma, son olarak 90'lı yıllarda depolama sektörüne geçiş yapmıştır. Yaklaşık 30 sene evvel ilk deposunu faaliyete geçiren Mavi Depolama, bugün İstanbul'un en çok tercih edilen eşya depolama firmaları arasında yer alır.

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası içerisinde eşya depolama hizmetleri veren firma, güler yüzlü hizmet anlayışı, avantajlı fiyatları, geniş depoları, deneyimli elemanları ve haftanın 7 günü destek imkanıyla ön plana çıkmaktadır.
 
Kaliteli bir İstanbul eşya deposu aramakta iseniz, gönül rahatlığıyla Mavi Depolama ile irtibat kurarak oda tipi kiralık deponuzu tutabilirsiniz.

Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, öğrenci eşyası depolama, beyaz eşya depolama, arşiv depolama, antika depolama, sanat eseri depolama gibi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına, siz de pek çok kişi ve kurum gibi Mavi Depolama firmasına başvurunuz. Firmaya ulaşmak ve güncel eşya depolama fiyatları hakkında fikir edinmek için mavidepolama.com.tr isimli internet adresini ziyaret edebilir ya da 0850 346 92 64 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Haftanın 7 günü saat 08.00 ila 21.00 arasında mesai veren Mavi depolama, müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. Hizmetlerini sigortalı olarak sunan firma, kurulduğu günden bu yana şikayet almamasıyla ünlüdür. Siz de güvenilir bir eşya depolama firması arıyorsanız, gönül rahatlığıyla Mavi depolama'ya başvurabilirsiniz.


11
Yeni internet siteleri / Ankara İtep Kurslarında Kaliteli Eğitim
« on: May 27, 2023, 06:15:54 PM »
Ankara İtep Kurslarında Kaliteli Eğitim

İtep kurslarında kaliteli ve deneyimli bir eğitim almak çok önemlidir. Bu kaliteli eğitim sayesinde başarı mutlaka gelecektir. Ankara İTEP Kursu adresini inceleyerek sizler de kaliteli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz.

Profesyonel İtep Kursunda Eğitim

Sizlerde Ankara ilinde profesyonel bir şekilde İtep kursunda eğitim almak istiyorsanız eğer Akademikbatidil.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bu adresten son derece fayda sağlayabilirsiniz.

İtep Kurslarında Düzenli Eğitim

İtep kurslarında verilen eğitimlerin düzenli ve planlı bir şekilde verilmesi çok önemlidir. Düzenli verilen eğitimler her zaman öğrencilere başarı getiren etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Bu sebepten dolayı yukarıda bahsettiğimiz linkleri ziyaret ederek düzenli bir eğitim alabilirsiniz.

12
Kripto para borsası yazılımı almak isteyenler için site

Kripto Para Nasıl İşlenir?

Binlerce farklı kripto pala bulunuyor. Bu kripto paraların ortak özellikleri ve temellerinde kripto paraların çalışmalarını anlamak için blok zinciri inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu blok zincirler herkes tarafından görüntüleyerek doğrulayabileceği işlemler listesi olarak ifade edilebilir. Daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz eğer Kripto para borsası yazılımı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Borsa Yazılımı ve Kripto Para

Günümüzde birçok kişinin kripto paralara olan talepleri artmakta. Sanal oramda gerçekleşen bu işlemler hızlı ve güvenilir olması ile tercih edilebilir. Borsa yazılı ve kripto paralar hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz eğer Borsa yazılımı ile irtibata geçebilirsiniz.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmetler

Kripto para borsa yazılı ve daha fazlası için hizmetler alabileceğiniz pek çok firma bulunuyor. Dilerseniz eğer Cryptosoftware.ist üzerinden ulaşabilir ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

13
Yeni internet siteleri / Iyzigram.com Youtube Abone Paketleri
« on: May 25, 2023, 05:52:18 PM »
Iyzigram.com Youtube Abone Paketleri

İyzigram’ın Youtube İçin Avantajlı Paketleri
 
Bireysel ve kurumsal Youtube kanalları, sayfalarına daha fazla abone çekebilmek ve daha çok izlenebilmek için kimi zaman abone satın alma gibi işlemlere başvururlar. Burada abone sayısının fiyat ile doğrudan doğruya ilgisi vardır. Youtube abone satın alma işlemleriyle tıpkı instagram Türk takipçi satın alma işlemlerinde olduğu gibi gerçek abonelere sahip olursunuz. Bu sayede düşme hızınız az olur ve bu durum size doğal artış olarak geri gelir. İyzigram.com abone satın alma işlemlerinde müşterilerine her pakette hediye aboneler vermektedir. Hediye abonelerin sayısı 20 ile 100 arasında değişebilmektedir. Şifre paylaşımı yapmadan güvenle bütün işlemler tamamlanabilir. Bunun için güvenilir TikTok takipçi satın alma ve güvenilir instagram takipçi satın alma gibi paketlere özel 3D güvenlik modeli uygulanmaktadır.

14
Yeni internet siteleri / Carizma Acil moto kurye hizmetleri
« on: May 16, 2023, 07:23:08 PM »
Carizma Acil moto kurye hizmetleri

Acil Kurye Hizmetinde Güven

Sunulan acil kurye hizmetinin güvenli olması insanlar tarafından en çok talep edilen özelliklerden bir tanesi olarak yer almaktadır. Hizmet sunulurken tüm ürünlerin eksiksiz ve hasarsız bir şekilde adreslere teslimi çok önemlidir. Acil moto kurye adresinden gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

Kaliteli Acil Kurye Hizmeti

Acil kurye hizmeti sunan işletmelerin kaliteyi artırabilmek için elemanlarına eğitim vermeleri, motorlarının bakımlarını yaptırmaları gibi özellikleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Carizmakurye.com adresinden bu konu özelinde bilgiler alabilirsiniz.

Teknoloji Kullanımı ile Acil Kurye Hizmeti

Acil kurye hizmeti sunulmasında teknoloji kullanımının çok büyük önemi bulunmaktadır. Bu teknoloji sayesinde kuryelerinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz siparişlerden işletmeler anlık olarak haberdar olmaktadırlar.

15
İntexacapital iş ortaklığı ile yatırım yapmadan para kazanKripto para dünyasına adım atmak ve yatırım yapmak isteyenler için IntexaCapital'in sunduğu fırsatlar oldukça ilgi çekici. Bu lisanslı kripto yatırım şirketi, otomatik algoritmik kripto para ticareti, kripto para bulut madenciliği, kripto staking ve otomatik kripto para arbitraj ticareti gibi pek çok farklı hizmet sunuyor.

Ancak, yalnızca yatırım yapmak istemeyen ve pasif gelir elde etmek isteyenler için IntexaCapital'in iş ortaklığı programı da oldukça ilginç bir seçenek. Bu program sayesinde, müşteri referansları vererek daha fazla gelir elde etmek mümkün, ve en güzel tarafı, herhangi bir yatırım yapmanıza gerek olmaması.

IntexaCapital ile iş ortaklığı yapmak, kripto para dünyasında kazançlı bir iş yapmanın kapılarını aralıyor. Bu fırsatı değerlendirmek isteyenler hemen IntexaCapital'in web sitesini ziyaret ederek, iş ortaklığı programı hakkında daha fazla bilgi alabilirler.

 

Pages: [1] 2 3 ... 218