Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Topics - admin

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 223
31
Yeni internet siteleri / Canli Radyolar - Canliradyolar.com
« on: August 09, 2023, 04:49:42 PM »
Web Site İsmi : Canliradyolar.com

Site Başlığı : Canli Radyolar - Canliradyolar.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Eylül 2005

Site Tanıtımı : Canliradyolar.com adı altında faaliyet gösteren internet adresi sayesinde, tüm radyoları canlı bir şekilde dinlemenin keyfine varabilirsiniz. İnternette gezinirken bir yandan müzik dinlemek isterseniz, canliradyolar.com adlı siteden asla şaşmayınız. Site vasıtasıyla kesintisiz bir biçimde radyo dinlemek mümkündür.

Bütün Canli Radyolar site ziyaretçilerine ücretsiz bir biçimde sunulmuştur. Yerli ve yabancı şarkılar sunan radyolar, haber radyoları, İslami radyolar ve fazlası sitede bulunabilecektir.

Canli Radyo linkine tıkladığınız takdirde, karşınıza tüm radyoların listesi çıkar. Bu liste üzerinden arzu ettiğiniz radyoyu seçerek hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Siz de radyo dinlemekten keyif alıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Radyolar Canli bağlantısına tıklayın ve arzu ettiğiniz radyoyu yüksek ses kalitesinde, takılma olmadan dinleyin. Siteyi beğenirseniz, radyo dinlemeyi seven dostlarınızla paylaşmayı unutmayınız.

Radyo meraklılarını bu platforma bekliyoruz.

32
Web Site İsmi : isimanaliziyap.com

Site Başlığı : İsim analizi ve numeroloji | isimanaliziyap.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2021

Site Tanıtımı : Sahip olduğumuz isimler, karakterimize yansıyabilmektedir. Hayatımız boyunca örneğin Yusuf diye bizlere sesleniliyor ise farklı bir karakter, Ali diye seslenildiği zaman başka bir karaktere sahip olabiliyoruz. Anne ve babalar, çocuklarının kime benzemesini isterler ise, o kişinin ismini çocuklarına koyar. Örneğin Hz.Yusuf a.s gibi iffetli, yönetim beceresi olan ve zeki bir oğlumuz olmasını istiyorsak çocuğumuz için Yusuf ismini koyarız. İsimler sağlıklı bir insanın karakterinde %80 - %95 oranında etkilidir.

İsim analizi yapmak bir ilimdir. Fakat maalesef çoğu zaman falcılık ile karıştırılmaktadır. Falcılıkta geleceğe dair tahminler yapılır. Bu tahminler asla doğru çıkmaz. Zira geleceği herhangi bir insanın önceden bilmesi asla mümkün değildir. Fakat isim analizi yapmak, bir nevi rüya yorumlamaya benzetilebilir. Elbette tamamen farklı alanlardır fakat rüya yorumlarıyla ortak yanı, pek çok kişi tarafınca kabul edilen bir ilim olmasıdır. Siz de isim analizi yaptırmak isterseniz, bu hususta, işin ilmini bilen kişilere başvurabilirsiniz. isimanaliziyap.com yetkilileri, bu konuda gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Ve sizlere isim analizi hususunda profesyonel olarak destek olacaklardır.

isimanaliziyap.com platformu sayesinde, numeroloji hesabı yaptırabilirsiniz. Bu ilimlerde yapılan tahminler ortalama olarak %80'den fazla tutarlı olmasına rağmen, bu oradan danışandan danışana ve hizmet verene göre farklılık göstermektedir. İsim, doğum tarihi, alınan eğitim, ahlak vb gibi insanı etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Diğer bilgilere malik olunamadığı için %100 doğruluk oranı verilemez. Bu sebeplerle buradan aldığınız bilgiler, tamamiyle sizi işaret etmeyebilir. Herkes kendi içerisinde özeldir. İlim erbapları, hayatta işinize yarayabilecek değerli bilgileri sizlere sunacaktır. Herkese hayat yolculuğunda başarılar dileriz.

33
Yeni internet siteleri / Ankara Veteriner Kliniği - Vetesveteriner.com
« on: August 08, 2023, 05:37:22 PM »
Ankara Veteriner Kliniği - Vetesveteriner.com

Ankara veteriner kliniği Çankaya’da Vetes Veteriner olarak bulunmaktadır. Bu klinikler, kedi, köpek, kuş, hamster, tavşan gibi farklı türde evcil hayvanlara hizmet vermektedir. Veterinerler, evcil hayvanlarınıza aşılama, kısırlaştırma, diş temizliği, yatış ve daha birçok konuda hizmet vermektedir.

Ankara veteriner kliniği seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle, kliniğin deneyimli ve güvenilir bir veteriner tarafından yönetilmesi önemlidir. Ayrıca, kliniğin temiz ve modern olması da önemlidir. Son olarak, kliniğin fiyatlarının uygun olması da önemlidir.

Ankara'da veteriner kliniği seçerken dikkat edilmesi gereken bu noktalara dikkat ederseniz, evcil hayvanınızın sağlığını güvenle emanet edeceğiniz bir klinik bulabilirsiniz.

34
Güncel Fethiye Gezi Rehberi Sitesi: Fethiyegezi.net

Fethiye bölgesinde çok fazla sayıda muhteşem gezilecek yer bulunmakta ve insanların tatillerinin çok daha eğlenceli hale gelmesini sağlamaktadır. Fethiyegezi.com adresinden alacağınız hizmet sayesinde tüm bu güzellikleri gezebilme ve aileniz ile muhteşem vakitler geçirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Tatil Cenneti Fethiye

Tatil cenneti olan Fethiye bölgesinde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri gezmek istiyorsanız eğer https://fethiyegezi.net adresinden büyük oranda fayda sağlayabilirsiniz. Fethiye gezi konusunda alacağınız bu hizmet sizlere çok büyük fayda sağlayacaktır.

Fethiye’nin Uygun Fiyatlı Otelleri

Fethiye otelleri insanlara sunduğu muhteşem özellikler ve uygun fiyatlar sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Bu özellikler ve fiyatlar sayesinde insanlara çok güzel tatil yapma şansı sunmaktadırlar.

35
Yeni internet siteleri / Vatandaşlık Hak ve Yükümlülükleri Nedir?
« on: August 07, 2023, 05:57:21 PM »
Vatandaşlık Hak ve Yükümlülükleri Nedir?

Ankara Vatandaşlık Hukuku sitesi egrahukuk.com.tr içerisinde vatandaşlık hakları ve yükümlülükleri ile ilgili son derece ayrıntılı bilgiler yer alır. Buradan da sizlere bazı temel bilgileri sunmaktan mutluluk duyacağız.

"Vatandaşlık hakları ve yükümlülükleri," bir ülkenin vatandaşı olan bireylerin sahip olduğu hakları ifade eder. Bir kişinin bir ülkenin vatandaşı olması, belirli haklara ve ayrıcalıklara sahiptir. Bu haklar, her ülkenin kendi yasalarına ve düzenlemelerine göre belirlenir.

Vatandaşlık Hakları:
  • Oy Hakkı
  • Seyahat Özgürlüğü
  • İkamet ve Çalışma Hakkı
  • Sosyal Hizmetlerden Yararlanma
  • Mülkiyet Hakları
Vatandaşlık Yükümlülükleri Nedir?

Ülkenin vatandaşı olan bireyler belirli haklara sahip oldukları gibi belirli yükümlülükleri de vardır. Bu yükümlülükler, her ülkenin kendi yasalarına ve düzenlemelerine göre belirlenir.

Vatandaşlık Yükümlülükleri:
  • Vergi Ödeme
  • Askerlik ve Milli Hizmet
  • Kanunlara Uygunluk
  • Devlet Hizmetine Katılım
  • Ulus Savunması
Daha detaylı bilgi için Egrahukuk.com.tr platformuna girmenizi tavsiye ederiz.

36
Yeni internet siteleri / Özel Uçak Kiralamadan Önce Yapılacaklar
« on: August 04, 2023, 06:17:57 PM »
Özel Uçak Kiralamadan Önce Yapılacaklar

Özel uçak kiralamadan önce herhangi bir hazırlık yapılmasına gerek olmayacaktır. Şirketler sizler için gerekli olan tüm aşamaları yaparak sorunsuz bir uçuş deneyimi yaşatırlar. Şirketler yapmanız gerekenleri sizlere söyleyecektir. Bunlar sizleri yoracak ya da sıkıntıya sokacak şeyler olmayacaktır. Kiralama işlemleri oldukça basit ve kolaydır.

Özel uçak Kiralamada Eksiksiz Hizmetler

Konforlu bir seyahat süreci geçirmek için her şeyin eksiksiz bir şekilde tamamlanması herkes için önemli konulardan biri olabilir. Özel uçak kiralamada eksiksiz hizmetlerden yararlanmak için profesyonel bir şirket ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz eğer Özel uçak kiralama için erişim sağlayabilirsiniz.

En Uygun Maliyetli Hizmetler

Uçak kirlama hizmetlerinde en uygun maliyetler üzerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için dilerseniz Ozeljetkiralama.net sitesini ziyaret ederek hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

37
Yeni internet siteleri / En iyi Metin2 Proxy burada sizi bekliyor
« on: August 04, 2023, 04:52:58 PM »
En iyi Metin2 Proxy burada sizi bekliyor

Metin 2 Oyununu İnternet Kopmadan Oynayabilmek

İnternet kopması Metin 2 oyunu oynayanlar için en kötü durumlar arasında yer almaktadır. Bu olumsuz durum ile karşılaşmamak adına kaliteli bir Proxy hizmeti almak önemli konumda yer almaktadır. Metin2 Proxy adresini inceleyerek sağlam sunucuya sahip ve kaliteli bir Proxy hizmeti alabilirsiniz.

Kaliteli Bir Proxy Hizmeti ile Metin 2 Oyununu Oynamak

Kaliteli şekilde alacağınız Proxy hizmeti sizlere Metin 2 oyunu adına çok büyük ayrıcalıklar ve faydalar sağlamaktadır. Saglamproxy.com adresini inceleyerek alacağınız Proxy hizmeti Metin 2 oyununu kaliteli şekilde oynamanızı sağlayacaktır.

Metin 2 Oyunu için Uygun Fiyatlı Proxy Hizmeti Almak

Metin 2 oyununu sağlam bir şekilde oynamak ve uygun fiyatlı Proxy hizmeti almak istiyorsanız eğer yukarıda belirttiğim adresleri inceleyebilirsiniz.

38
İzmir Büyükşehir'de geriye dönük eylem haberi gazeteyenigun.com.tr içerisinde

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve iştirakleri İZELMAN ve İZENERJİ'de çalışan işçiler, Nisan ayında bağlanan Toplu İş Sözleşmesi kapsamında 2023-2024 yılları arasına denk gelen geriye dönük 18 bin emekçinin haklarını alamamanın sıkıntısını yaşıyor. Bu duruma tepki göstermek ve alacaklarının ödenmesini talep etmek için 28 Temmuz Cuma günü yarım gün iş bırakma eylemi düzenleyecekler.

Sendikanın açıklaması

Genel-İş İzmir 9 Nolu Şube Başkanı Sedat Kenar, basın açıklamasında, İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratları tarafından, geriye dönük alacaklarını içeren Toplu İş Sözleşmesi madde 4 gereği yapılan teklifin kabul edilemez olduğunu belirtti. Ülkenin içinde bulunduğu enflasyonist ortamda alacakların 90 gün içinde ödenmesi gerektiğini hatırlatan Kenar, işçilerin haklarını istediklerini dile getirdi.

Ekonomik krizin etkisi

Kenar, ekonomik krizi yaratanların ülkeyi yönetenler olduğunu vurgulayarak, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin de zor şartlar altında olduğunu bildiklerini belirtti. Ancak, ekonomik şartların zorlaştığı bir dönemde, işçilerin haklarının zamanında ödenmesi gerektiğini vurguladı.

İş bırakma tarihleri ve programı

İşçiler, taleplerinin dikkate alınmaması durumunda 28 Temmuz Cuma günü yarım gün iş bırakacaklar. İşçi temsilcileri ve şube yönetim kurulları, bu gün Egemenlik binası önünde toplanarak taleplerini iletecekler. Ancak olumlu bir cevap gelmemesi durumunda 1 Ağustos Salı günü tam gün iş bırakma eylemi gerçekleştirecekler. Bu eylem Fuar 1 Nolu hol önünde saat 08:00'da başlayacak ve tüm İzenerji ve İzelman emekçileri katılacak. İşçiler, haklarını talep etmek ve enflasyona karşı yürümek için Alsancak Migros katlı otopark önünde saat 15:00'te toplanarak Kıbrıs Şehitleri önüne kitlesel basın açıklaması yapacaklar.

İzmir'de 8 bin yıl öncesine ait keşif! İzmir'de 8 bin yıl öncesine ait keşif!

İşçilerin kararlılığı

İşçiler, haklarını almak ve yaşam koşullarının düzeltilmesi için bir araya gelerek seslerini duyurmak istiyorlar. İzmir Disk olarak diğer işçi kuruluşlarından da destek bekleyen işçiler, adaletsiz vergilere, asgari yaşam koşullarına ve enflasyona karşı mücadele edeceklerini ifade ediyorlar. Hakkı olanı talep etmek için bir araya gelmenin önemini vurgulayan işçiler, herkesi eylemlerine destek olmaya çağırıyorlar.

Kaynak: https://www.gazeteyenigun.com.tr/izmir-buyuksehirde-geriye-donuk-eylem

39
Yeni internet siteleri / Ankara Kaliteli Güzellik Merkezleri
« on: July 28, 2023, 01:02:53 AM »
Ankara Kaliteli Güzellik Merkezleri

Başkent bölgesinde müşterilerine güzellik hizmeti sunan pek çok işletme bulunmaktadır. Bu işletmeler arasından en kaliteli, deneyimli ve profesyonel hizmet veren işletmelerin tespitini yapmak suretiyle hizmet almak istiyorsanız eğer Ankara güzellik merkezi adresinden büyük fayda sağlayabilirsiniz.

Konaklama İşletmelerinin Tespit Edilmesi

Aileniz ve sevdikleriniz  ile kaliteli bir konaklama hizmeti alacağınız işletmeleri bulmak istiyorsanız eğer https://www.buuon.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Konaklama sektöründe bulanan işletmelerin araştırmalarının yapılması ile tüm bilgilerinin paylaşılması bu site içerisinde mevcut bulunmaktadır.

Eğitim Hizmetlerinin Tespit Edilmesi

Kaliteli, profesyonel, deneyimli ve tecrübeli eğitim hizmetlerini veren işletmeleri tespit edebilmek için Buuon.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Siteye yapacağınız ziyaret sayesinde yüksek seviyelerde eğitim alabileceksiniz.

40
Kablumbağa Terbiyecisi Tablosu Ne Anlatıyor? Cevabı Tarihte.net 'te

Son zamanların en çok konuşulan tablolarından birisi de, Kablumbağa Terbiyecisi tablosudur. Bu tabloyu merak edenler, tablo hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmayı arzu edenler, hiç vakit kaybetmeksizin tarihte.net platformuna girebilir. Sitedeki Kablumbağa Terbiyecisi tablosu ne anlatıyor başlıklı makale içerisinde, bu tabloya dair merak edilen her soruya yanıt getirilmiştir.

https://www.tarihte.net adı altında faaliyet gösteren web adresi, tarihe, sanata, edebiyata ilgi duyan herkesin vazgeçilmez sitesidir. Siz de bu konularla alakalı birbirinden değerli paylaşımlara ücretsiz olarak ulaşmak adına, tarihte.net adresini sık kullanılan siteler listenize ekleyebilirsiniz.

Kısa bir zaman içerisinde, tarihte.net forum sayfası da yayına girecektir. Siteyi izlemede kalmanızı öneriyoruz. Sevgilerle


41
Mikro ihracat hakkında merak edilenler ebuk.net adresinde

Ebuk.net adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla, ekonomiden e-ticarete, biyografilerden dekorasyona, yemek tariflerinden film tanıtımlarına, sağlıktan tatile çok sayıda değerli içeriğe bir arada ulaşabilirsiniz. Sitede en fazla ilgi gören kategoriler arasında mikro ihracat kategorisi bulunmaktadır.

Mikro ihracat ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa, hepsinin cevabı bu sitede sizleri bekliyor olacaktır. Uluslararası pazarlara kolayca erişim sunmak isteyenlerin tercih ettiği mikro ihracat yönteminin avantajları burada sizler için anlatılmıştır. Özellikle küçük işletme sahiplerinin küresel başarılar elde etmesi adına mikro ihracat konusunda gerekli bilgilere sahip olması çok önemlidir. Mikro ihracat alanında firmaların rekabet gücünü arttırması adına dikkat etmesi gerekenler de sitede ziyaretçilere aktarılmıştır. Mikro ihracata dair birbirinden değerli, her biri özgün ve dolu dolu paylaşımlar site içerisinde bulunabilecektir.

Mikro ihracat konularının yanı sıra; çarpıcı dekorasyon önerileri, birbirinden lezzetli yemek tarifleri, önemli kişilerin biyografileri, tatil yeri tanıtımları ve fazlası sitede ziyaretçilere sunulan diğer içeriklerden sadece bazılarıdır.

42
Yeni internet siteleri / Son Dakika Trabzon Haber Sitesi
« on: July 21, 2023, 02:42:44 PM »
Son Dakika Trabzon Haber Sitesi

Trabzon Haber ile Güvenilir ve Gerçek Haberler

Kendine özgü ve akılda kalıcı bir habercilik hizmeti sunan Trabzon Haber daima güncel ve güvenilir bir haber akışına sahiptir.

Gündemi Yakından Takip Edin

Trabzon gündemine ait günlük haber akışının yanı sıra siyaset, kültür ve sanat, ekonomi, astroloji ve turizm gibi daha birçok alana hitap eden konularla beraber ayrıca Türkiye ve dünya gündemine ait son dakika gelişmelerini de anlık olarak yakından takip edebilirsiniz.

Güvenilir ve Gerçek Haberlerin En Doğru Adresi

Gündeme dair gelişen haberleri yakından takip etmek ve daha fazlası hakkında detaylı bilgiye sahip olmak adına Gunebakis.com.tr adresini tek tıkla kolaylıkla ziyaret edebilir ve dilediğiniz haberlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

43
Yeni internet siteleri / Muhasebeci Sözlüğü - Muhasebeci.org
« on: July 19, 2023, 06:03:51 PM »
Site adı: Muhasebeci.org

Başlık: Muhasebeci Sözlüğü - Muhasebeci.org

Slogan: Muhasebeci’nin Artık Bir Gündemi Var

Kısa Açıklama: Yeni nesil muhasebeci topluluğu olan muhasebeci.org yayın hayatını başarıyla sürdürmektedir. Bir sözlük sitesi konseptinde oluşturulan siteye, muhasebeciler tarafınca büyük ilgi söz konusudur. Siz de sektöre ilgi duyuyorsanız, muhasebeci olma düşünceniz varsa veya muhasebecilik yapmakta iseniz, bu sözlük sitesine aktif olarak katılım gösterebilir ve içeriklerinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Detaylı Tanıtım Mesajı: Muhasebeci.org, Türkiye'deki muhasebeci, mükellefler ve sektöre ilgi duyan herkesin buluştuğu bir platformdur. Bu platform, muhasebecilerin güncel konular hakkında bilgi paylaşımı yapabileceği, gündem yaratabileceği, soru sorabileceği, mükelleflere bilgi verebileceği, sorularını yanıtlayabileceği ve birbirleriyle etkileşimde bulunabileceği bir ortam sunmaktadır.

Muhasebeci.org, muhasebecilerin işlerini kolaylaştırmak ve sektördeki gelişmeleri takip etmek için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, muhasebeciler mükelleflerine daha iyi hizmet verebilmek için en son bilgileri ve yenilikleri takip edebilirler.

Aynı zamanda muhasebecilerin mükelleflere, mükelleflerin de aradıkları muhasebeciye ulaşabilmeleri mümkündür. Bu sayede Muhasebeciler, mükelleflere yol gösterebilir ve mükellefler de doğru muhasebeciyi seçmek için yararlı tavsiyeler alabilirler.

Muhasebeci.org, Türkiye'deki tüm muhasebecilerin bir araya geldiği ve sektördeki en güncel konuların tartıştığı bir foruma sahiptir. Ayrıca, sektörle ilgili en son haberleri ve yasal düzenlemeleri takip etmek için de harika bir kaynak sağlamaktadır.

Kısacası, Muhasebeci.org, muhasebe sektörüne yön vermek isteyen herkes için vazgeçilmez bir platformdur. Sizde bu platformda yerinizi alarak, muhasebe sektöründeki gelişmeleri takip edin!

44
Yeni internet siteleri / Lps Kauçuk - Nitril Pamuk Eldiven
« on: July 14, 2023, 02:35:28 PM »
Lps Kauçuk - Nitril Pamuk Eldiven

Lps Kauçuk, 2012 senesinde Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerine birinci sınıf kalitede; nitril eldiven, plastik ürünler, metal ürünler, makineler, doğal ve petrol esaslı kauçuk ürünleri sunan firma, sektöründe önemli bir yere sahiptir.

2017 senesinde Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde şubesini de kuran firma, silikon, mastik ve nitril-latex iş eldiveni üretimine de böylece başlamıştır. 11 yılı aşkın süredir, sektörün önemli ihtiyaçlarını karşılayan Lps Kauçuk, her geçen gün daha da büyümektedir. Firmayı ve sunduğu ürünleri daha yakından tanımak isterseniz, lpskaucuk.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye'de nitril pamuk eldiven denildiği zaman akla gelen ilk yerlerden birisi, Lps Kauçuk firmasıdır.

Firmanın başlıca üretmiş olduğu ürünler şu şekilde sıralanabilir:

+ Kauçuk ürünler: Titreşim takozları, conta, fitil, o-ring, yağ keçeleri, termik santrallerin ve çimento fabrikalarının yedek parçaları, avunma sanayii yedek parçaları, inşaat, tekstil, gıda ve paketleme makineleri yedekleri, Daf, Scania, Volvo çekicilerin yedek parçaları, inşaat ürünleri, sıhhi tesisat contaları, sulama sistemleri ve dalgıç pompa yedek parçaları

+ Plastik ürünler: Sızdırmazlık elemanları, conta ve fitiller, inşaat, tekstil, gıda ve paketleme makineleri yedek parçaları, otomotiv yedek parçaları, mobilya aksesuarları, gıda maddesi ambalajı, demiryolu ve vagon parçaları, AG ve OG elektrik malzemeleri

+ Metal Ürünler: Laser ve plazma kesim, cnc dik işleme ve tornalama, santrifüj, kokil ve kuma döküm, metal enjeksiyon, eksantrik ve hidrolik preslerle eğme ve metal şekillendirme

+ Makineler: Tünel inşaatlarında, zemin ve karkas güçlendirme çalışmalarında kullanılmak üzere ıslak beton püskürtme makineleri, kuru tip beton püskürtme makineleri, refrakter püskürtme makineleri, vidalı tip çimento enjeksiyon makineleri, pistonlu tip çimento enjeksiyon makineleri, harç karıştırma makineleri

+ Silikon ve Mastik: Çeşitli ölçülerde Helberg genel amaçlı şeffaf silikkon, Helberg silikonize mastik

Başta pamuk eldiven olmak üzere pek çok ürünü titizlikle imal eden firma, yüksek bir müşteri memnuniyet oranı yakalamıştır. Lps Kauçuk ile iletişim kurmak adına aşağıdaki kanallara başvurabilirsiniz:

Adres: Organize sanayi bölgesi Sam mahallesi 66001 nolu cadde No: 114-A Şehitkamil / Gaziantep

İrtibat numaraları: 0533 412 43 15 - 0532 563 09 11 - 0533 917 01 27

45
Gna Kargo Yurtdışı taşımacılık hizmetleri başladı!

Gna Kargo, Yurtdışı taşımacılık hizmetleri başlamıştır. Yurt dışı taşımacılık hizmetlerine ek olarak, Türkiye'nin her noktasına karayolu taşımacılık hizmetleri sunan Gna Kargo, sektöründe önemli bir yere sahiptir. 1945 senesinden bu yana sektörde yer alan firma, her geçen gün daha da büyümüştür.

Gnakargo.com isimli internet adresini ziyaret ederek, firma tarafınca sunulan hizmetleri daha detaylı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Sektöründeki deneyimi, geniş hizmet ağı, güler yüzlü personelleri ve avantajlı fiyatlarıyla büyük beğeni toplayan Gna Kargo, bütün Avrupa'ya taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Komple Taşımacılık hizmetleri satın almak isterseniz, hiç vakit kaybetmeden firma ile irtibat kurmanızı tavsiye ediyoruz. Komple ve parsiyel gönderilerinizi buraya güvenle teslim edebilirsiniz.

Gna Kargo ile iletişim kurarak, paletli taşımacılık hizmeti de alabilirsiniz. Yükleriniz palet boyutlarına göre özel olarak dizayn edilmiş, kapalı kasa araçlar içerisinde en özenli şekilde taşınacaktır.

Karayolu taşımacılık denildiği zaman Türkiye'de akla ilk gelen firmalardan olan Gna Kargo, müşterilerine aynı zamanda birinci sınıf kalitede bir depolama hizmeti de sunar. Eşyalarınızı uygun fiyatlarla depolamak isterseniz, buraya başvurmanızda fayda vardır.

Adres: Burak Mahallesi Eski Nizip Yolu No: 25 Şehitkamil / Gaziantep
E-mail: gna@gnakargo.com
Telefon Numarası: 444 27 99

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 223