Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni internet siteleri / Premium Domainler Kral Domain Instagram Sayfasında
« Last post by admin on March 26, 2023, 03:18:49 PM »
Premium Domainler Kral Domain Instagram Sayfasında

Projeniz için iyi bir domain mi arıyorsunuz? Hemen instagram.com/kraldomain sayfasını takip etmeye başlayın ve buradan birbirinden değerli projelik domainleri inceleme fırsatı elde edin.

Kral Domain Instagram sayfası içerisinde, her biri son derece kaliteli domainler sizi bekliyor olacaktır. Projenizin başarılı olması adına, akılda kalıcı ve dikkat çekici bir domaine sahip olmak oldukça önemlidir. Bu bağlamda Kral Domain Instagram sayfası vasıtasıyla, size en uygun domaini seçme şansı bulabileceksiniz.

İyi bir domain sahibi olmak aynı zamanda iyi bir yatırımdır. Birçok kişi, domain alıp satarak da gelir elde etmektedir. Projelik, yıllanmış, kaliteli domainler satın alıp tutanlar, yıllar sonra bu domainlerini kat kat yüksek fiyatlara satma şansı elde edebilir.

Arzu edenler sadece domain alıp satarak para kazanmak amacıyla domain satın alır. Arzu edenler, projeleri için bir domain edinir. Tüm bunlar için instagram.com/kraldomain sayfasını takipte kalmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sayfayı, dostlarınıza da tavsiye etmeyi unutmayınız. Herkese şimdiden bol kazançlar dileriz.

2
Yeni internet siteleri / KORP Cloud - Bulut Sunucu ve Hosting Hizmetleri
« Last post by admin on March 22, 2023, 05:05:25 PM »
KORP Cloud - Bulut Sunucu ve Hosting Hizmetleri

Sunucu Hizmetlerinde Doğru Adres

Firma birçok farklı sunucu hizmetini elinin altında bulundurarak kişilere çoklu bir hizmet olanağı tanımaktadır. Var olan bu sunucu hizmetleriyle beraber kişilerin dijital dünyada yer alan işleri daha da kolay bir hale gelmektedir. Firma Web Hosting faaliyetleriyle sunucu faaliyetlerinde özellikle çıtayı yükseltmiştir.

Sunucu Hizmetleri Türleri

Firma bünyesinde yer alan hizmetler çok çeşitli olup Bulut Sunucu hizmetinden başlayarak pek çok sunucuyla faaliyet yürütülmektedir. Buna göre bu hizmet türleri şunlardan meydana gelir:
  • Kiralık Sunucu
  • Sanal Sunucu
  • VDS Sunucu
Sunucu Hizmetlerinde Faydalanma Fırsatı

Firma VDS sunucular ve diğer sunucularla alakalı en kaliteli hizmetini sunmaya devam ediyor. Firmanın bu hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin ilk bakacakları yer Korpcloud.com adresi olmalıdır.
3
Yeni internet siteleri / Güncel Fiyat Listesi Sitesi - Fiyatlist.com
« Last post by admin on March 22, 2023, 01:21:34 PM »
Site Adı : Fiyatlist.com

Site Konusu : Güncel Fiyat Listesi Sitesi - Fiyatlist.com

Site Açılış Tarihi : Aralık 2022

Site Tanıtım Mesajı : Çeşitli ürün ve hizmetlerin en güncel fiyatları, Fiyatlist.com isimli internet adresi içerisinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Siteye giriş yapanlar, buradan gerek ilaç fiyatlarını, gerek dershane fiyatlarını, gerek çeşitli menü fiyatlarını, gerekse de market fiyatlarını yakından takip edebilir.

https://fiyatlist.com platformuna girenler, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri daha avantajlı fiyatlarla alma fırsatı elde edebilir. Zira piyasa fiyatlarını bilmek, bilinçli olmamızı sağlayacak ve aynı ürünü yüksek fiyatlara satanlara başvurmamızı önleyecektir. Örneğin bir peynir markasının ürünü 50 liraya satılıyorken, bu ürünü başka yerden 60 liraya almamamız için tavsiye edilen satış fiyatının 50 lira olduğunu bilmek önemlidir.

Asgari ücretlere artık yıl içerisinde iki defa zam yapılmaya başlanıyor. Bu bağlamda, asgari ücretlerin yıl içerisindeki tüm değişimlerini bu site vasıtasıyla takip etme şansı elde edebileceksiniz. Sadece Türkiye'deki asgari ücretler değil; Gürcistan'da asgari ücret, Katar asgari ücreti, Japonya asgari ücreti, İspanya asgari ücreti ve çok daha fazlası sitede kendine yer bulmuştur. Dünyadaki birçok ülkede alınan en güncel asgari ücretler bu sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

2023 Almanca kursu fiyatları, İngilizce kursu fiyatları ve çok daha fazla kurs fiyatı yine sitede sizi bekliyor olacak.

Güncel fiyat listesi sitesi olarak yayın hayatını başarıyla sürdüren fiyatlist.com'u siz de dostlarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız. Sevgilerimizle
4
Yeni internet siteleri / Gaziemir Aile Danışmanı
« Last post by admin on March 21, 2023, 09:48:19 PM »
Gaziemir Aile Danışmanı

Evlilik oldukça zorlu bir süreçtir ve bu noktada çiftler zaman zaman terapi gereksinimi duyabilir. Alanında uzman bir aile danışmanı sayesinde evliliğinizde karşılaştığınız birçok sorunun üstesinden gelebilir, evliliğinizi canlandırabilirsiniz. Bu noktada evlilik ve çift terapisi veren Hatice Davas’ı seçebilirsiniz.

Gaziemir Ergen Psikolojisi Danışmanı

Uzman psikolog aynı zamanda ergen psikolojik danışmanlık hizmeti de veriyor. Ergenlik sürecindeki çocuğunuzun ailesiyle ve çevresiyle yaşadığı çatışmaların, sorunların çözümünde, sosyal ve iletişim becerilerinin geliştirilmesinde Gaziemir psikolog desteği alabilirsiniz.

Gaziemir Çocuk Psikolojisi Danışmanı

Haticedavas.com üzerinden psikolojiyle alakalı birçok bilgiye, uzman psikoloğun verdiği hizmetlere, iletişim bilgileri ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Çocuklarınız içinde de başarılı terapi destekleri alabilirsiniz.
5
Yeni internet siteleri / Ankara Boşanma Mahkemesi Avukatı Hizmeti Verenler
« Last post by admin on March 20, 2023, 08:41:10 PM »
Ankara Boşanma Mahkemesi Avukatı Hizmeti Verenler

Evlenmiş olan çiftler çeşitli nedenlerle evliliklerini sonlandırma kararı alabilmektedir. Bunların bir kısmı anlaşmalı boşanma şeklinde olmakta bir kısmı çekişmeli boşanma biçiminde olmaktadır. Duruma göre velayet davası, nafaka davası olarak da çeşitlenebilmektedir. Bu nedenle Ankara boşanma mahkemesi için avukat tercihi yaparken davanın özelliğine dikkat edilmelidir.

Ankara Boşanma Mahkemesi Avukatlık Bürosu

Alanında uzman avukatların bulunduğu bir büro ile Ankara boşanma mahkemesi süreci çok daha rahat atlatılabilir. Bu stresli ve zorlu dönemde çiftler hak kayıplarının önüne geçebilir.

Uzman Ankara Boşanma Mahkemesi Avukatı

Ankara’da bulunan ve tüm Türkiye’ye hizmet veren Mil Hukuk boşanma davalarında müvekkillerine her türlü desteği sağlamaktadır. Dilerseniz Milhukuk.com linkinden sayfalarını inceleyebilir, iletişim kurabilirsiniz.
6
Web Site İsmi : Ustambiliyo.com

Site Başlığı : Baza Tamiri, Pimapen Tamiri, Marangoz İşleri ve fazlası - Ustambiliyo.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Haziran 2022

Site Tanıtımı : Tecrübeli bir ustaya ihtiyacınız mı var? Hemen ustambiliyo.com isimli internet adresine giriş yapın. Buradan ihtiyacınız olan hizmete dair usta talep edin.

Elektrik ustası arayanlar, fayans ustasına ihtiyaç duyanlar, deneyimli bir marangoz ile çalışmak isteyenler hiç tereddüt etmeksizin Ustam Biliyo platformuna ziyaretini gerçekleştirebilir.

Bazanız arızalandı ise, baza tamiri hizmeti için, buradaki baza ustasına başvurabilirsiniz. Baza ustası, bazanızı en güzel şekilde ve en avantajlı fiyatlara onaracaktır.

Pimapen pencelerinizle alakalı sorun yaşıyorsanız, pimapenlerinizin tamiri için yine Ustam Biliyo platformuna girmenizi tavsiye ederiz. Buradan en ekonomik fiyatlarla kaliteli pimapen tamiri hizmeti almanız mümkün olabilecektir.

Ustam Biliyo Platformunda yer alan bazı ustalık hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:
       
        Elektrikçi
        Fayans Ustası
        Pimapen Tamiri
        Çilingir
        Klozet Tamircisi
        Kombi Montajı
        Marangoz
        Musluk Tamircisi

Tüm bu hizmetler ve fazlası için, aşağıdaki telefon numarasını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

GSM - WhatsApp: 0532 175 26 60
7
Yeni internet siteleri / Doğru Ofis Mobilyaları
« Last post by admin on March 12, 2023, 07:56:54 PM »
Doğru Ofis Mobilyaları

Doğru ofis mobilyalarını seçmenin anahtarı, ofis alanınızı nasıl kullanacağınızı ve sizin için neyin önemli olduğunu anlamaktır. İşinizi en yüksek verimle yapmanızı sağlayacak mobilyalar, sizi ve çalışanlarınızı mutlu edecek ürünler ve malzemeler, alan kullanımında kolaylık sağlayacak çözümler Turkuazofismobilya.com ile size sunulmaktadır.

Rahatlık ve Şıklık Bir Arada

Doğru mobilya seçiminde en önemli hususlardan biri hem rahat hem de şık mobilyalar seçmektir.  Bürotime İstanbul ürünleri arasından iki özelliği bir arada sunan mobilyalar bulabilir, ofisiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Pratik Kullanım ile İlham Veren Ofisler

Pratik özelliklerin ön plana çıktığı ve işiniz için gereken ilham kaynağını barındıran bir ofise sahip olmak sizin ve çalışanlarınızın işe olan bağlılığını ve verimi arttıracaktır. Bürotime Kocaeli ürünleri ile bu ikiliye sahip mobilyalara ulaşmanız mümkün.
8
Yeni internet siteleri / Su Kaçak Tespiti ve Tıkanıklık Açma Rehberi
« Last post by admin on March 12, 2023, 04:04:25 PM »
Su Kaçak Tespiti ve Tıkanıklık Açma Rehberi

Duvarların içinde geçen temiz su boruları ile ısıtma sistemi borularında meydana gelen kaçakların tespiti için geçmişte duvarlar kırılırdı. Ancak frekans dinleme kulaklığı, termal kamera, boru görüntüleme kamerası gibi yeni teknolojiler sayesinde duvarlar kırılmadan da kaçakların yeri tespit edilebilmektedir.

Nokta atışı olarak yapılan kaçak tespiti, sadece o bölgedeki duvarın kırılmasını gerektirir. Böylece duvarlar gereksiz yere kırılmaz ve kaçakların giderilmesi için gereksiz maliyetlerin altına girilmez. Mümkün olan en ekonomik şekilde çözüme ulaşmanı için tesisatçı servisleri, bütün bu süreci profesyonel olarak yönetir ve sorunsuz şekilde tamamlanmasını sağlar.

Kaçaklar ve tıkanıklar, insanların yaşam kalitesini olumsuz etkilediği gibi yapıları da olumsuz olarak etkiler. Kaçaktan sızan sular, duvarlarda neme, çatlamalara ve dökülmelere neden olur. Uzun vadede ise yapı için ciddi risk oluşturur. İşte bu risklerin ortadan kaldırılması için zaman kaybetmeden sorunların giderilmesi gerekir. Bölgenize en yakın Esenyurt tesisatçı servisleri ile bağlantı kurmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Lavabo açıcılar, suyla temas ettiğinde yüksek ısıya neden olan kimyasallardır. Bunlar, dışarıdan bakıldığında küçük tıkanıkları açmakta etkili gibi görülür. Ancak yaydıkları yüksek ısı, boruların delinmesine ve daha büyük sorunlara neden olabilir. Çevrenizdeki en yakın Küçükçekmece tesisatçı servislerine ulaşmak için bizi arayabilir, destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Web: Sutesisatci.org
9
Yeni internet siteleri / Rattan Oturma Grubu ve Bahçe Mobilyaları
« Last post by admin on March 11, 2023, 04:56:54 PM »
Rattan Oturma Grubu ve Bahçe Mobilyaları

Bahçe mobilyası Rattan , dış mekânınızı güzelleştirmenin harika bir yoludur. Rattan oturma grubu bahçenize modern ve sofistike bir görünüm kazandırır. Hafiftir ve taşınması kolaydır, böylece dış mekânınız için farklı oturma düzenleri oluşturabilirsiniz. Rattan oturma grubu hava koşullarına dayanıklı ve uzun ömürlüdür, bu da onu dış mekân kullanımı için ideal kılar. Rattan oturma grubu sandalyeler, tabureler ve banklar dâhil olmak üzere çeşitli stillerde gelir. Dış mekânınız için mükemmel seti bulabilmeniz için çeşitli renk ve yüzeylere sahiptirler. İster konforlu bir oturma alanı oluşturmak ister bahçenize renk katmak isteyin, Rattan oturma grubu size arzu ettiğiniz görünümü verecektir. Şık tasarımı ve dayanıklılığı ile bu oturma grubu, uzun yıllar boyunca rahat ve şık bir oturma alanı sağlayacaktır. Rattan mobilya alışverişlerinizi yapmak adına siz de hemen depodunya.com.tr içerisine girebilirsiniz.
10
Yeni internet siteleri / Su kaçağı tespiti | Üsküdar tesisat - Kartaltesisat.com
« Last post by admin on March 09, 2023, 01:58:42 PM »
Su kaçağı tespiti | Üsküdar tesisat - Kartaltesisat.com

Üsküdar tesisat firması arıyorsanız, kartaltesisat.com isimli internet adresine girebilirsiniz. Kartal Tesisat, Üsküdar'da tesisat işlerinizi en iyi şekilde yapacaktır.

+ Kanal açma ve görüntüleme hizmeti
+ Su kaçağı tespiti
+ Su tesisatı
+ Petek temizleme gibi hizmetleri buradan almanız mümkündür.

Su tesisatı hizmetlerine ek olarak:

+ Elektrik tesisatı
+ Fayans
+ Kalebodur
+ Boya
+ Alçı
+ Kartonpiyer
+ Laminat
+ Parke
+ Dekorasyon
+ Tadilat ve tamirat hizmetlerini de buradan talep edebilirsiniz.

Kısıklı tesisat firmasına ulaşmak adına aşağıdaki iletişim kanallarına başvurabilirsiniz:

Telefon: 0533 744 10 88 - ABDÜSSELAM KARTAL
Web Site: Kartaltesisat.com
E-Mail Adresi: info@kartaltesisat.com
Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/kartal_tesisat_ve_tadilat
Pages: [1] 2 3 ... 10