Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni internet siteleri / Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirilen Meslekler
« Last post by admin on February 21, 2020, 02:00:35 PM »
Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirilen Meslekler

Mesleki Yeterlilik Belgesi birçok sektörde zorunlu hale geldi. 5544 sayılı kanuna göre mesleki yeterlilik belgesi olmayan kişiler meslekleri artık icra edemeyecek. İşyerleri yetki belgesi olmayan eleman çalıştırdıklarında çalıştırdıkları eleman başına 500 lira para cezası kesilecek. İşe girmek için mutlaka mesleki yeterlilik belgesi almalısınız. Mesleki yeterlilik belgesini mesleki eğitim veren resmi ve özel kurumlardan alabilirsiniz. Mesleki yeterlilik belgesini almak için eğitim programına dahil olmalı, eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olmanız gerekir. Sınavda başarısız olan kişilere 2 kere daha sınava girme hakkı verilir. 2 sınavda da başarılı olamayan bireyler yeniden eğitime alınır ve süreç yeniden başlar.

Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu Getirilen Meslekler hakkında detaylı bilgiye Artunbelgelendirme.com.tr bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Mesleki yeterlilik belgesi almak için bu firmayı kullanabilirsiniz. Firmanın açmış olduğu mesleki eğitim programlarına dahil olup siz de mesleğinizle ilgili mesleki yeterlilik belgesini alabilirsiniz. Mesleki yeterlilik kapsamında Aytun belgelendirme firmasından alabileceğiniz yetkilendirme belgeleri şunlardır:

İNŞAAT:  ahşap kalıpçılığı, ahşap levha uygulayıcısı, alçı sıva uygulayıcısı, betonarme demircisi, iskele kurum elemanı, seramik karo kaplamacısı, duvarcı, inşaat boyacısı, inşaat işçisi, ısı yalıtımcısı, panel katalog, sıvacı
DOĞALGAZ: doğalgaz çelik boru kaynakçısı, ısıtma ve doğalgaz içi tesisat yapım personeli, doğal gaz polietilen boru kaynakçısı, doğal gaz iç tesisat mühendislik yeterlilik belgelendirme programı,  endüstriyel ve büyük tüketimli tesislerin doğal gaza dönüşümü mühendis yeterlilik programı
MAKİNE: makine bakımcısı, makine montajcısı, NC tezgah işçisi, CNC tezgah işçisi
METAL: çelik kaynakçısı, alüminyum kaynakçısı, direnç kaynak ayarcısı, kaynak operatörü, metal kesimci, metal kesim operatörü, metal levha işleme tezgah işçisi
TESİSAT: Endüstriyel boru montajcısı
PLASTİK: Plastik enjeksiyon üretim elemanı
ULAŞIM: Köprülü vinç operatörü
HARİTA: Topograf yetkilendirme belgesi alabilirsiniz.

Aytun Belgelendirme firmasına ulaşmak ve eğitim programlarına dahil olmak için aşağıdaki ulaşım kanallarını kullanabilirsiniz.

Firmanın Adresi : Mehmet Akif Mahallesi Fatih Bulvarı
Karaoğlu İş Merkezi No: 147/101 K:1 Sultanbeyli/İstanbul
Sabit Telefon: +90 216 398 40 20
Cep telefonu: +90 506 093 40 20

E-posta: info@artunbelgelendirme.com.tr

İnternet sitesi: Artunbelgelendirme.com.tr

Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayı arzu edenler, bu iletişim kanallarına hiç tereddüt etmeksizin başvurabilir.

2
Yeni internet siteleri / Nilüfer Halı Yıkama Çözümleri - Reelhali.com
« Last post by admin on February 20, 2020, 06:21:55 PM »
Nilüfer Halı Yıkama Çözümleri - Reelhali.com

Nilüfer halı yıkama firmamıza Reelhali.com bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Söz konusu halı yıkama işi olunca tüm Bursa Nilüfer halkı bizi tercih etmektedir. Firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Bu yüzden mutlu müşteri kitlesi oluşturmak için işimize gereken önemi veriyoruz. Halı yıkama sektöründe öncü olan firmamız alanında uzman ekibi ile kusursuz hizmet vermektedir. Temizlik işini kaliteli malzemelerle yapan firmamız halı yıkama konusunda harikalar yaratır. Halılarınızı türüne uygun bir şekilde temizleyip adresinize kadar teslim ediyoruz. Halı nasıl yıkanır, halı ne kadara yıkanır, halı yıkarken nelere dikkat edilir gibi konularda aklınıza takılan tüm soruların cevabını sitemizde bulabilirsiniz. Halılarınızı yıkatmak istediğiniz anda, artık hangi firmaya ulaşmanız gerektiğini biliyorsunuz.
3
Yeni internet siteleri / SendGB ile Cepten Dosya Gönder ve Hızlı Dosya Paylaş
« Last post by admin on February 20, 2020, 04:56:29 PM »
SendGB ile Cepten Dosya Gönder ve Hızlı Dosya Paylaş

Cepten Dosya Göndermek için mobil uygulama yüklemeniz gerekmeden direk dosya transfer sitesi sendgb.com üzerinden dosya gönderebilirsiniz. Özellikle yüksek hacimli dosyaların gönderilmesinde SendGB hızlı ve pratik işlem yapmaktadır. Hızlı Dosya Paylaşmak isteyenler siteye sendgb.com bağlantı adresinden girip işlem yapmaya başlayabilir. Cepten dosya gönderme işlemi hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Siteden 5 GB’a kadar olan dosyalarınızı ücretsiz gönderebilirsiniz. Dosyalarınız sistem tarafından tercihinize bağlı olarak 3 aya kadar saklanıp sonrası otomatik olarak silinir. Bu 3 aylık süreçte mutlaka dosyalarınızın güvenliğini sağlayıp yedeklerini bir yere almalısınız. Mail olarak dosya göndermek için mutlaka sendgb.com’u ziyaret edin. Sevgilerimizle.
4
Yeni internet siteleri / Ankara'da Kiralık stüdyo hizmeti - Globalstudyo.com
« Last post by admin on February 20, 2020, 02:05:11 PM »
Web Site İsmi : Globalstudyo.com

Site Başlığı : Ankara'da Kiralık stüdyo hizmeti - Globalstudyo.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2019

Site Tanıtımı : Ankara'da kiralık stüdyo mu aramıştınız? Sizlere bu hususta gönül rahatlığı ile Global Stüdyo önerisinde bulunuyoruz. Ankara'nın en çok tercih edilen kiralık stüdyoları burada sizleri bekliyor olacak.

Kiralık stüdyo sektöründe, kısa zamanda önemli işlere imza atan Global Stüdyo, Ankara'nın tek kiralık mutfak stüdyosu sahibidir. Bu özelliği ile de büyük beğeni toplayan firma, iyi bir müşteri memnuniyet oranı elde etmiştir.

Son dönemlerde bilhassa Youtube prodüksiyon işlerinde, Global Stüdyo firması tercih edilmektedir. Siz de Ankara'da ikamet ediyorsanız ve Youtube prodüksiyon ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde karşılamak isterseniz, bu firmaya hemen başvuruda bulununuz.

Kiralık fotoğraf stüdyosu arayanlar, Global Stüdyo ile birlikte, bütçelerini zorlamadan bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanın keyfine varabilir.

Kiralık mutfak stüdyo hizmeti ile Ankara'da tek olan firmadan, ister saatlik isterseniz de günlük olarak mutfak stüdyosu kiralayabileceksiniz.

Kiralık greenbox stüdyo, white box stüdyo ve diğer ihtiyaçlarınız için artık hangi firmaya başvurmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Dış mekan fotoğraf çekimleri, tanıtım fotoğrafı çekimleri, ürün fotoğraf çekimleri, yemek fotoğrafları, menü fotoğrafları, kişiye özel portre çekimleri ve çok daha fazla hizmet burada sizleri bekliyor olacak.

Detaylar, globalstudyo.com platformunda bulunabilir.

Global Stüdyo Medya ve Prodüksiyon Şirketi İrtibat Kanalları

Adres: Mustafa Kemal Mahallesi Dumlupınar Bulvarı No:274 B Blok Kat:18 No:204 Mahall Ankara | Çankaya - Ankara
Telefon numaraları: 0312 503 74 09 - 0554 916 42 33
E-posta: info@globalstudyo.com
5
Instagram'da çekiliş yapmak isteyenler için profesyonel hizmet

Instagram hesabınız üzerinden çekiliş yapmaya mı karar verdiniz? Bu durumda, büyük bir olasılıkla, yorumlar bölümüne binlerce kişi mesaj atacaktır. Ve gelen bu binlerce mesaj arasından, kazanan kişileri tespit etmek, saatlerinizi alır. Ayrıca kazanan kişinin belirlenmesi anında, bazı hatalar da yapılabilir. Çünkü gözümüzden bazı yorumlar muhakkak kaçacaktır.

İşte bu noktada devreye, bir yazılım devreye giriyor. Bu yazılım, tüm yorumları özel bir veritabanına çekiyor. Ve saniyeler içerisinde, çekilişi kazanan kişiyi sizlerin yerine tespit ediyor.

Cekilisci.net platformuna girenler, buradan Instagram çekiliş ihtiyaçlarını en avantajlı fiyatlarla karşılamanın keyfine varabilir.

Güvenilir ve aynı zamanda uygun fiyatlara hizmet sunan bir Instagram çekiliş sitesi arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bu siteye ziyaretinizi gerçekleştiriniz.

Arzu edenler bir çekilişlik paket alabilecekken, arzu edenler 10 çekilişlik paket, arzu edenler ise 6 ay boyunca sınırsız kullanım hakkına sahip çekiliş paketleri satın alabilir. Her bütçeye ve her ihtiyaca çözüm olabilen çekiliş paketleri burada sizleri bekliyor olacak.

Instagram çekiliş yap linkine siz de hemen tıklayın. Ve bundan sonra çekiliş işlemleriniz için tek bir dakika dahi harcamayın. 
6
Yeni internet siteleri / Uygun Fiyata Marin Kablo
« Last post by admin on February 16, 2020, 06:55:51 PM »
Uygun Fiyata Marin Kablo

Uygun fiyata Marin kablo temin etmek için bizlere Erkab.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Marin kablo nasıl üretilir, marin kablo kullanım alanları nelerdir, marin kablo fiyatları ve marin kablo siparişi için internet adresimizi kullanabilirsiniz. Kaliteli ve sağlam ürünleri müşterilerimize uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile sunarak sektörün gelişmesine büyük katkılar sunuyoruz. Marin kablolar özellikle gemi ve yat üretiminde kullanılır. Nem ve rutubete dayanıklı bir kablodur. Oksitlenmez. Bu yüzden aylık yıllık bir kablo değil ömürlük kablodur. Marin kablo siparişi geçmek ve uygun fiyata temin etmek için hemen bize web sitemizden ulaşın. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylara web sitemizden ulaşabilirsiniz.
7
Yeni internet siteleri / Koçluk Eğitimi Alanların Kazanacakları Özellikler
« Last post by admin on February 16, 2020, 05:45:57 PM »
Koçluk Eğitimi Alanların Kazanacakları Özellikler

Koçluk Eğitimi sonucunda alınan diploma ile kişisel gelişim sektöründe hizmet verebilirsiniz. İnsanlara yardımcı olmak, potansiyellerini fark etme konusunda onlara destek olmak, kişinin hedeflerine hızlı ulaşması konusunda destek olmak için koçluk eğitimi almalısınız. Aldığınız koçluk eğitimi sonunda size verilen diploma ile siz de bu sektörde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Koçluk eğitimi ve programları hakkında bilgi sahibi olmak için bizlere Koclukmerkezi.com internet adresimizden ulaşabilirsiniz. Koçluk eğitimi 170 saatlik eğitimin ardından kişiye verilen diploma ile son bulur. Alınan diploma ile siz de koç eğitmeni olabilirsiniz.  Koçluk eğitimi hakkında merak ettiklerinizi web sitemizde bulabilirsiniz.
8
Yeni internet siteleri / Her Bütçeye Uygun Kamera ve Güvenlik Sistemleri
« Last post by admin on February 16, 2020, 04:41:22 PM »
Her Bütçeye Uygun Kamera ve Güvenlik Sistemleri

İzmir Kamera Güvenlik Sistemleri hizmeti sunan firmamız her bütçeye uygun ürün ile İzmir bölge halkına hizmet vermektedir. Üretime 2017 yılında başlayan firmamız 3 yıllık süreçte yüzlerce başarılı projeyi tamamladı. Bugün İzmir bölge halkı kamera ve güvenlik sistemleri konusunda firmamıza güveniyor. Sektörde öncü firma haline gelen firmamıza  Dmaelektronik.com bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizde kamera güvenlik sistemleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Ürünleri incelemek, fiyat almak ve sipariş geçmek için web sitemizi aktif olarak kullanabilirsiniz. Kamera ve güvenlik sisteminde aradığınız kalite ve uygun fiyatsa doğru yerdesiniz diyebilirim. Güvenliğiniz, artık bizden sorumlu. Güvenlik kameralarında hem kalite hem de ucuzluk arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bize ulaşınız.
9
Yeni internet siteleri / İkinci El Televizyon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?
« Last post by admin on February 12, 2020, 07:20:47 PM »
İkinci El Televizyon Satın Alırken Nelere Dikkat Edilir?

https://www.ikincielalinir.net ikinci el televizyon alırken dikkatli olmanız konusunda uzmanlar uyarıyor. Satın alacağınız cihazın sağlam ve çalışır durumda olmasına dikkat edin. Ürün aldığınız yerin ürünle ilgili sıkıntı çektiğinizde ürünün arkasında yer almasına da dikkat etmelisiniz. Yani ürün arızalı çıktığında ürünün tamiri için ya da ürünün iadesi için size imkan veren firmaları tercih etmelisiniz. Bu anlamda İkinci El Televizyon Alan Yerler arasında çok özel bir konuma sahibiz. İkinci el eşya almak ya da satmak için bizlere ikincielalinir.net internet adresinden ulaşabilirsiniz. Sağlam, kaliteli ve garantili ikinci el eşyaları uygun fiyata firmamızdan temin edebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

10
Yeni internet siteleri / Google Reklam hizmeti
« Last post by admin on February 12, 2020, 06:26:34 PM »
Google Reklam hizmeti

Php script ve Google Reklam gibi alanlarda hizmet almak için bize Legnom.com bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Uzman olan ekibimiz 349 liradan başlayan fiyatlarla hazır web sitesi satışı yapmaktadır. Web sitenizi 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Web siteniz için kaliteli logo tasarımı, Google reklam danışmanlığı alanlarında bizden hizmet alabilirsiniz. Google reklamlarından nasıl maksimum verim elde edersiniz. Ürünlerinizi nasıl geniş kitlelere ulaştırırsınız, web sitenizi nasıl geliştirirsiniz, web sitenizi nasıl yönetirsiniz gibi alanlarda bizden hizmet alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere web sitesinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizde verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı örnekleri inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.
Pages: [1] 2 3 ... 10