Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Yeni internet siteleri / Motion Designer Seljukboy
« Last post by admin on December 01, 2022, 03:02:59 PM »
Motion Designer Seljukboy

En başarılı motion designer’ların arasında yer alan Seljukboy, ışık, dijital teknoloji ve sesi beraber kullanan ilk sanatçılar arasında yer almaktadır. İçinde bulunduğu ve tamamladığı projelerle bir ne kadar iyi bir Motion Designer olduğunu gösteren Seljukboy, yaptığı NFT koleksiyonları ile yeteneğini sergileten, dijital hayatınızın bir parçası olacak işleri sunmaktadır.

Seljukboy’un NFT’leri

Birden çok projede ortak olarak bulunan Seljukboy’un, Crypto bears, Crypto digger, Red gibi koleksiyonlarının yanı sıra Türkçe’ye “Nitelikli Fikri Tapu” ile çevrilen, dünyaca ünlü şirketlerle yürüttüğü NFT projeleri mevcuttur.

Seljukboy’un NFT Çalışmaları Bitti mi?

Yaratıcılığı sayesinde gün geçtikte daha çok kişiden beğeni toplayan Sekjukboy, tamamladığı projelerini https://instagram.com/seljukboy sayfasında, açılacak ve açık olanları da Seljukboy.com sayfasında paylaşmaktadır.
2
Yeni internet siteleri / Kanamasız Sünnet İşlemi
« Last post by admin on November 29, 2022, 07:28:19 PM »
Kanamasız Sünnet İşlemi

Sünnet tedavisinde kesim işlemi koter ya da neşter ile yapılabilmektedir. Koter ile gerçekleştirilen uygulamalarda bir yandan damar uçları da kapandığı için sünnet kan olmayan bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemin adı kanamasız sünnet olarak bilinmektedir.

Sünnet Tedavisinde Pansumanın Önemi

Sünnet tedavisi sonrasında pansuman yapmak için sarı kantaron yağı ve etkili kremler tercih edilmektedir. Doğru bir pansuman uygulaması Sünnet tedavisi açısından olmazsa olmazdır.

Steril Bir Ortam Olmasına ve Hijyene Dikkat Edilmeli

Sünnet için önem arz eden bir diğer nokta sünnet işleminin son derece steril bir ortamda gerçekleştirilmesi ve hijyene kesinlikle dikkat edilmesidir. Etimesgutgetat.com sitesinden alacağınız randevu ile tüm detayların düşünüldüğü klinik ortamı görülecektir.
3
Yeni internet siteleri / Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi
« Last post by admin on November 26, 2022, 02:43:50 PM »
Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi

Ekonomik Arıtma İşlemleri Konusunda Danışabilirsiniz

Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi kurma gerekliliği olan firmalar için, eğer firmalarınızın üretim kapasiteleri belirli oranların altındaysa arıtma sistemlerinde daha ekonomik sistemler kullanılabilmektedir. Örnek vermek gerekecek olursa torbalı çamur susuzlaştırma ekipmanlarını kullanarak oluşturulacak arıtım tipleri ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Arıtma ve Geri Kazanım İhtiyaçlarınızda Tek Adres

Paynamuhendislik.com ile danışmanlık alarak biyolojik atık su arıtma işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgilendirmeler sayesinde işletmeniz ve kullanım alanlarınız için en doğru arıtma sistemlerinin geliştirilmesini isteyebilirsiniz.

Payna Mühendislik ile Tanışın

Üretim kapasiteleri ve kaliteli hizmetleri ile Payna mühendislik ile çalıştıktan sonra her zaman tercih etmeye devam edeceksiniz. Sizlere bir telefon kadar uzak olan hizmetlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
4
Yeni internet siteleri / Yatırım Teşvik Belgesinden Kimler Yararlanabilir?
« Last post by admin on November 22, 2022, 01:19:08 PM »
Yatırım Teşvik Belgesinden Kimler Yararlanabilir?

Gerçek kişiler, adi ortaklıklar, sermaye şirketleri, iş ortaklıkları, kamu kurum ve kuruluşları, dernek ve vakıflar, yurt dışındaki yabancı şirketlerin Türkiye şubeleri yatırım teşvik belgesi alarak avantajlarından faydalanabilmektedir. Burada esas amaç ülkemiz içerisinde daha çok yatırım yapılmasını sağlamaktır.

Ülke Ekonomisine Katkı Sağlayın

Yatırım Teşvik Belgesi Nasıl Alınır sorusuna cevap bularak ve belgemizi temin ederek hizmetlere başlayabiliriz. Yapacağımız yatırımlar ile ülkemizin her bir şehri sürekli olarak gelişme gösterecek, ekonomimiz daha iyi olacak ve istihdam oranlarımız artacak.

Danışmanlık Hizmetinden Mutlaka Faydalanmalısınız

Gokserdanismanlik.com ile alacağınız kaliteli hizmetler sayesinde daha bilinçli hareket ederek başvuru aşamalarında çok rahat edeceksiniz. İhtiyacınız olan belgeleri kolaylıkla almaya hak kazanacaksınız.
5
Yeni internet siteleri / MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?
« Last post by admin on November 22, 2022, 10:48:54 AM »
MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır?

Ulusal yeterlilik sistemi uzun ve orta vadede işsizliğin azaltılması, istihdamın geliştirilmesi ve rekabet gücünün arttırılması ile birlikte ülke ekonomisine katkıda bulunmayı sağlamaktadır. Belge sahibi işgücü ve kaliteli ürünler ile birlikte kaliteli hizmeti geliştirerek yaşam standartlarının yükseltilmesi amaçlanmaktadır.

Bireysel Avantajlar

Mesleki yeterlilik belgesine sahip bireyler iş başvurusunda bulunurken sahip oldukları yetkinlik, bilgi ve becerileri çok rahat bir şekilde ortaya koyabilmektedir. İlgili belgeye sahip olan meslek sahipleri kariyerleri açısından daha rahat ilerleme imkânına da sahip olabilmektedirler. MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Nasıl Alınır cevabı için hemen Artunbelgelendirme.com.tr adresinden başvuru yapabilmektesiniz.

Kurumun Vizyonu

Artun Belgelendirme tüm aşamalarda kurumsal kimliği ile birlikte gizlilik, tarafsızlık, bağımsızlık ve etik kurallarını esas almaktadır. Belgelendirmenin amaç ve kapsamından taviz vermeden güveni ve saygınlığı temsil etmektedir. Ülkemizin çalışanlarının yeterliliklerini uluslararası seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.
6
Yeni internet siteleri / My Stil Home - Kaliteli Zip Perde Modelleri
« Last post by admin on November 22, 2022, 10:02:59 AM »
My Stil Home - Kaliteli Zip Perde Modelleri

Kullanmış olduğu kaliteli malzemelerini uygulama alanında üst düzey işçilikle birleştiren firmada zip perde sistemlerinde çeşitli modeller tercih edilebilmektedir. Seçilen modeller tamda istekleri karşılayacak şekilde uygulanarak alıcılarına teslim edilmektedir.

Çeşitleriyle Zip Perde

Birçok özelliği bulunan Zip Perde çeşitlerinden bazıları;
  • Fermuarlı zip perde,
  • Motorlu zip perde,
  • Tavan zip perde,
  • Kordonlu ve kasnaklı zip perde,
  • Uzaktan kumandalı zip perde,
  • Retraksiyonlu zip perdedir.
Kaliteli Zip Perde Modelleriyle Tanışın

Firma üretim, tasarım ve kurulum aşamalarının tamamında müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede yaşatmak istemektedir. Gelişen teknoloji ve çağın gerekliliklerini yakından takip eden sektörde tecrübeli ve hem üretici hem satıcı konumundaki firma Mystilhome.com adresi üzerinden tüm hizmetlerini sürekli geliştirerek sunmaktadır.
7
Yeni internet siteleri / Hurda İhtiyaçlarınız için Doğru Adres
« Last post by admin on November 21, 2022, 12:11:30 PM »
Hurda İhtiyaçlarınız için Doğru Adres

Ankara Pleksi Hurda Alımı metal hurdalar, inşaat hurdaları, kablolar ve daha birçok hurda ihtiyaçlarınızda aradığınız tüm hizmetler için tek bir adrese ihtiyacınız var ve o adres Ankarametalhurda.com.tr .

Müşteri İletişim Kanalları

Firma sitesinde yer alan iletişim numaraları ile pratik bir şekilde iletişim sağlayabiliyorsunuz. İsterseniz karşınıza hemen çıkmakta olan ekranda telefon numaranızı ve bilgilerinizi bırakarak aranma talebinde bulunabileceğiniz bir alanda bulunmaktadır. Mail atabilme imkanına da sahipsiniz. Birçok iletişim kanalından ulaşabiliyor ve taleplerinizi iletebiliyorsunuz.

Ankara Metal Hurda Hizmetleri Her Zaman Yanınızda

Uzun zamana yayılan tecrübesi, teknik bilgi ve donanıma sahip müşteri odaklı personelleriyle çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Çözüm odaklı bir hizmet anlayışı sayesinde iş faaliyetlerinizde firma ile güvenle çalışabilirsiniz.
8
Yeni internet siteleri / Ankara Keçiören Elektrikçi - Ankaraenyakinelektrikci.com.tr
« Last post by admin on November 21, 2022, 10:38:47 AM »
Ankara Keçiören Elektrikçi - Ankaraenyakinelektrikci.com.tr

7 Gün 24 Saat Müşteri Hizmetleri Desteği

Elektrik konusunda yaşanabilecek tüm arızalar, ürün veya kurulum talepleri ve tamir bakım taleplerini karşılamak adına firmanın müşteri hizmetleri gece veya gündüz ayrım yapmadan kesintisiz bir şekilde sorularınızı cevaplamak ve sorunlarınızı gidermek adına hizmet sunmaktadır.

Elektrik İşlerinizin Tamamında İşi Bilene Teslim Edin

Elektrik işleri son derece dikkat edilmesi gereken hayati uygulamaları içinde barındırmaktadır. Keçiören Elektrikçi olarak tüm ihtiyaçlarınızı yapmış olduğu işe tam anlamıyla hakim uzman kadrosu ve kaliteli malzemeleri ile uygulamaktadır.

Profesyonellerle İletişime Geçerek Rahat Edin

Ankaraenyakinelektrikci.com.tr sitesi ve iletişim numaraları aracılığıyla Ankara’nın en hızlı teknik servis ekibi ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan tüm ekipmanlara kolayca ulaşılabilmekte ve kaliteli hizmetle hızlı bir şekilde tanışılabilmektedir.
9
Yeni internet siteleri / Martibisiklet.com - İzmir bisiklet mağazası
« Last post by admin on November 19, 2022, 12:51:06 PM »
Martibisiklet.com - İzmir bisiklet mağazası

Firma Kalitesi

İzmir bisiklet mağazası kaliteli bisiklet markalarını bulabileceğiniz, en ufak bir sorunda yetkililer ile görüşebileceğiniz, sınırsız ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş çalışanlarıyla her zaman doğru hizmeti sunan bir mağazadır. Martibisiklet.com internet sitesine de aynı kaliteyi yansıtması her geçen gün müşteriler tarafından daha çok tercih edilme sayısını arttırmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firma kurulduğu günden beri öncelikli politikasını müşteri memnuniyeti üzerine kurmuştur. Onların memnuniyeti düşünülerek hizmet kalitesi arttırılmakta ve güncel olan uygulanabilir hizmetler titizlikle takip edilmektedir.

Satış Hizmetleri

Hem mağaza hem de internet sitesi aracılığıyla satın alabildiğiniz Martı Bisiklet ürünleri, bisiklet tutkunlarının her şeyi tek bir adreste bulabildikleri bir firmadır. Satın alma işlemlerinizin her aşamasında size değer verildiğini hissedeceksiniz.
10
Yeni internet siteleri / Tarık Akat ve Muhteşem Başarı Öyküsü
« Last post by admin on November 16, 2022, 11:23:02 AM »
Tarık Akat ve Muhteşem Başarı Öyküsü

Antrenmanlar ile Güçlenmeye Devam Ediyor

Halter için gerekli ve önemli vücut noktalarının sistemli ve düzenli bir şekilde güçlendirilmesi büyük bir önem arz ediyor. Bu güçlendirme antrenmanları sayesinde Tarık Akat ağırlık kaldırma ve denge merkezlerini çok iyi bir şekilde yönetebiliyor.

En Zorlu Sporlardan Biri Halter

Kişilerin kilolarına göre taşıyabilecekleri halter ağırlıkları değişiklik göstermektedir. Kendi kilosundan çok daha fazlasını kaldırarak gümüş madalya kazanmış bir sporcudan bahsediyoruz. Ve bu sporcu çok daha fazlasını hedefliyor. Başarılarının devamının geleceğine olan inancımızı hep arttırıyor.Tarık Akat Bir Başarı Öyküsüdür

Tarikakat.com ve instagram.com/tarik.akat üzerinden sporcumuzu takip edebilir ve manevi gücüne güç katabiliriz. Azimli ve çalışkan bu gencimiz ülkemizi gururlandırmaya devam edecektir.
Pages: [1] 2 3 ... 10