Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - admin

Pages: 1 [2] 3 4 ... 223
16
Yeni internet siteleri / Glukozamin Ne İşe Yarar? Cevabı Burada
« on: September 06, 2023, 06:47:48 PM »
Glukozamin Ne İşe Yarar? Cevabı Burada

Glukozamin insan vücuda için çok büyük bir göreve sahip olmaktadır. İnsan hareketlerinin kolay olması ve vücudun yaşlanma hızının yavaşlatılması adına hayati bir göreve sahiptir. Glukozaminin görevlerini detaylı şekilde öğrenmek istiyorsanız eğer Glukozamin ne işe yarar adresini inceleyebilirsiniz.

Glukozaminin Kireçlenmeye Ne Kadar İyi Gelir?

Glukozaminin eklemlerin ve kemiklerin rahat bir şekilde hareket edebilmesini sağlaması nedeniyle kireçlenme risklerini en alt seviyelere indirmektedir.

Glukozamin Nelerde Kullanılır?

Glukozamin genellikle insan vücudunda bulunan kemik ve eklem ağrılarının tedavi edilmesi aşamasında kullanılmaktadır. Glukozamin kullanılması sayesinde insanlar eklem ağrılarından kurtulmakta ve çok daha rahat hareket edebilmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgiler için Takviyeuzmani.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

17
Yeni internet siteleri / İstanbul psikiyatri - Alikeyvan.com
« on: September 04, 2023, 01:04:49 PM »
Web Site İsmi : Alikeyvan.com

Site sahibi : Prof. Dr. Ali Keyvan

Site Başlığı : İstanbul psikiyatri - Alikeyvan.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Mayıs 2017

Site Tanıtımı : Prof. Dr. Ali Keyvan, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2000 senesinde mezun olmuştur. Aynı üniversiteden psikiyatri uzmanlığını alan Keyvan, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzun yıllar görev yapmıştır. Çocuk-ergen, psikoterapi eğitim/terapi ve adli psikiyatri kliniklerinde görevler yapan Prof. Dr. Ali Keyvan, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim üyesi olarak akademik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Keyvan Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi’nin kurucusu olan Ali Keyvan, klinik psikoloji master ve doktora programlarında terapi ve süpervizyon eğitimi vermektedir. Prof. Dr. Ali Keyvan, ülkemizin ilk uzmanlaşmış Bilişsel Davranışçı terapistlerinden biri olup, ayrıca birçok psikoterapi ekolünde deneyim sahibidir.

Psikiyatri doktoru olarak görev yapan Prof. Dr. Ali Keyvan ile iletişim kurmak istiyorsanız, Şişli psikiyatri linkine tıklayabilirsiniz. Alikeyvan.com isimli internet adresi üzerinden, psikiyatri profesörü Keyvan ile irtibata geçebilecek ve online randevu taleplerinizi kolayca iletebileceksiniz.

Telefon Numarası: 0212 343 70 77

E-mail adresleri: dr.alikeyvan@gmail.com - info@alikeyvan.com

Keyvan Psikoterapi ve Psikiyatri Kliniği adresi: Halaskargazi Mahallesi Şafak Sokak Güneş Apartmanı No:85 D:1 Nişantaşı / İstanbul

18
Paslanmaz korkuluk ihtiyaçlarınız için tıklayın

En iyi paslanmaz korkuluk modellerinin bir araya getirildiği Yıldız Metal Paslanmaz firması, sektörün öncüleri arasında yer alır. Korkuluklarınız paslanmaz olsun isterseniz, bu firmaya ulaşmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

En şık, en gösterişli ve en ekonomik alüminyum korkuluk seçeneklerinin bir araya getirildiği Yıldız Metal Cam, Alüminyum ve Paslanmaz Korkuluk Sistemleri firması, her geçen gün gücüne güç katmaktadır.

Cam korkuluk modelleriyle ön plana çıkan firma, müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Siz de hemen 0537 366 63 58 numaralı telefonu arayarak, Yıldız Metal Paslanmaz ile iletişim kurun ve ihtiyacınız olan korkulukları bütçenizi zorlamadan satın almanın keyfine varın.

Yapılarınızı modern görünüme kavuşturacak olan her çeşit korkuluk modeli burada sizleri beklemektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

19
Coin etkinlikleri ve en güncel kripto para haberleri – Kriptobasin.com

Kripto Para Haberlerinde Doğruluğun Önemi

Kripto para haberlerinin doğru ve net olarak paylaşılması yatırımcılar açısından en önemli konular arasında yer almaktadır. Bu haberler doğrultusunda yatırım yapacak olan kişiler haberlerin doğru olarak yayınlanması istemektedirler. Sizler de doğru haberlere ulaşmak istiyorsanız eğer Kripto para haberleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kripto Para Borsalarında Bulunan Etkinlik Türleri

Kripto para borsalarında belli zamanlarda çeşitli etkinlikler düzenlenmekte ve yatırımcıların kazanç ede etmeleri sağlanmaktadır. Bu etkinlikler şu şekildedir;
  • Sosyal medya etkinlikleri,
  • Arkadaş davet etkinlikleri,
  • Transfer etkinlikleri,
  • Kayıt olma etkinlikleri.
Bu etkinliklerin yerine getirilmesi aşamasında çeşitli fiyatlarda kazanç elde edilmektedir. Sizlerde bu etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız eğer Coin etkinlikleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kripto Paralar Hakkında Yapılacak Analizler

Kripto paralar hakkında pek çok analiz yapılmakta ve yatırım yapılıp yapılmayacağı konusunda fikir sahibi olunması sağlanmaktadır. Sizler de yapılacak analizler hakkında bilgi almak istiyorsanız eğer Kriptobasin.com adresini ziyaret edebilir ve büyük oranda fayda sağlayabilirsiniz.

20
Yeni internet siteleri / Minibüs İçin Ehliyet Kursu
« on: August 29, 2023, 05:27:36 PM »
Minibüs İçin Ehliyet Kursu

Uygun Fiyatlar ile Minibüs Ehliyeti Almak

Minibüs ehliyeti alabilmek için uygun fiyatların ödenmesi ve çeşitli taksit imkânlarının bulunması çok önemli noktalar içerisinde yer almaktadır. Minibüs İçin Ehliyet Kursu adresini ziyaret ederek en uygun fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz.

Minibüs Ehliyeti için Yazılı Sınav

Minibüs ehliyeti için belli yazılı sınavlardan başarılı olarak geçilmesi gerekmektedir. Bu yazılı sınavlara detaylı ve kaliteli olarak hazırlanabilmek adına Ankara-surucukursu.com.tr adresini ziyaret edebilir ve faydalı olacak şekilde hizmet alabilirsiniz.

Minibüs Ehliyeti Alabilmek için Direksiyon Sınavları

Minibüs ehliyeti alabilmek için direksiyon sınavlarından başarılı olarak geçilmesi ve görevli komisyondan belli bir düzeyde puan alınması gerekmektedir. Yukarıda belirtilen adresleri ziyaret ederek direksiyon sınavları hakkında eğitim alabilirsiniz.

21
Yeni internet siteleri / Mersin Kadın Avukat - Reyhankayisli.av.tr
« on: August 27, 2023, 10:13:09 PM »
Mersin Kadın Avukat - Reyhankayisli.av.tr

Mersin Kadın Avukat tercihi, bazı kişilerin hukuki destek arayışında oldukça önemlidir. Özellikle boşanma sırasında kadın müvekkiller yanlarında bir kadın avukatın desteği isteyebilmektedir.

Boşanma davaları, eşler arasında bir anlaşma sağlanmış olsa dahi tarafları sarsıcı bir durumdur. Çekişmeli boşanma davasında ise bu sarsıntı kat be kat fazla yaşanır. Hukuk sistemimizde kusura dayalı boşanma kabul edildiğinden, eşler boşanmanın sağlanması ve maddi taleplerinin kabulü için birbirinin kusurunu kanıtlamaya çalışır. Bu durum evlilik içerisinde iki kişi arasında yaşanan özel olayların dahi yargılama sırasında ortaya konmasına ve ifşasına yol açar.

Boşanma davaları ile ilgili merak ettiğiniz tüm konuları, reyhankayisli.av.tr isimli web adresi içerisinde bulabilirsiniz.

22
Yeni internet siteleri / Ankara Tablet Akıllı Telefon Tamiri
« on: August 26, 2023, 12:20:57 AM »
Ankara Tablet Akıllı Telefon Tamiri

Akıllı Telefon Tamirlerinin En Kaliteli Hali

Akıllı telefonlarınızın tamirleri konusunda kaliteli hizmet almak çok önemli bir noktada yer almaktadır. Kaliteli bir şekilde yapılan tamirler sorunsuz şekilde cihazların kullanılmasını sağlamaktadır. Sizler de akıllı telefonlarınızın kaliteli şekilde tamir hizmeti almasını istiyorsanız eğer Ankara Tablet Akıllı Telefon Tamiri adresinden detaylı şekilde bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Tablet Tamirleri

Tablet tamirlerinin detaylı şekilde incelenerek yapılması gerekmektedir. Tablet cihazlarında bulunan arızaların detaylı şekilde incelenerek tespit edilmesi ve bu tespitler sonrasında tamir edilmesi önemlidir. Sizler de bu şekilde detaylı hizmetler almak istiyorsanız Bluenet.com.tr adresinden büyük oranda fayda sağlayabilirsiniz.

Garantili Tablet ve Akıllı Telefon Tamirleri

Tablet ve akıllı telefon tamirlerinin garantili olması ve aynı noktadan çıkacak arızaların ücretsiz şekilde tamir edilmesi çok önemli olmakta ve güven duygusunu oluşturmaktadır.

23
En özel Erkek Çocuk Saç Modelleri için tıklayın

Saç Tarzı İhtiyacı Olanlar İçin

Farklı bir saç stilini arayan bireyler için Bilgifresh.com, geniş bir kapsamda erkek saç modelleri hakkında içerik sağlamaktadır. Bu platform, saç kesimini ve tarzını değiştirmeyi düşünen erkeklere ilham kaynağı olmanın yanı sıra, en uygun saç modelini seçmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Geniş Kapsamlı Seçenekler

Erkek Çocuk Saç Modelleri adlı yazı, farklı tarzlara ve tercihlere uygun geniş bir yelpazeyi içermektedir.

Öneriler

Sitenin erkek saç modelleri içeriği sadece görsellerle sınırlı kalmayarak aynı zamanda uzman önerilerini ve saç bakım önerilerini de içermektedir. Saç tipiniz, yüz şekliniz ve yaşam tarzınız göz önünde bulundurularak en uygun saç modelini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında size bilgi sunmayı amaçlamaktadır.

24
Yeni internet siteleri / Hesaplama sitesi - tr.xycalculator.com
« on: August 21, 2023, 02:54:10 PM »
Site adı : tr.xycalculator.com

Site başlığı : Hesaplama sitesi - tr.xycalculator.com

Sitenin kayıt edilmiş olduğu tarih : Şubat 2023

Site ile alakalı tanıtım mesajı : Xycalculator.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoş geldiniz. Site vasıtasıyla çok çeşitli hesaplamaları en kolay şekilde gerçekleştirme fırsatı bulabileceksiniz.

Ücretsiz olarak çeşit çeşit hesaplamalar yapabileceğiniz site olan xycalculator.com kısa zamanda büyük beğeni toplamıştır. Zengin hesaplama araçları, sade ve şık arayüzü ile ön plana çıkan site, her geçen gün daha da büyümektedir.

Site vasıtasıyla iskonto hesaplama yapmak oldukça kolaydır. İskonto hesaplamak isteyen herkes, buradan tek tuşla hesabını yapma fırsatı elde edebilecektir.

Ziyaretçilerine; indirim hesaplama, kesir hesaplama, faktöriyel hesaplama, üslü sayı hesaplama, kombinasyon hesaplama, yaş hesaplama, bebek boyu hesaplama, kalori ihtiyacı hesaplama, vücut yağ oranı hesaplama, karekök hesaplama, hacim hesaplama, eğim hesaplama, bahşiş hesaplama, vize final not ortalaması hesaplama, ekok hesaplama gibi çok sayıda hesaplama aracını bir arada sunan tr.xycalculator.com adresine herkesi davet ediyoruz.

İyi bir hesaplama sitesi arıyorsanız, tr.xycalculator.com adresinden şaşmayınız.

25
Web Site İsmi : Alanyamuzik.com

Site Başlığı : Saz, Gitar, Piyano Satışı ve Tamiri - Alanyamuzik.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2023

Site Tanıtımı : Bamteli Müzik Evi, müşterilerine birinci sınıf kalitede; saz, gitar, piyano, bağlama ve benzeri müzik aletlerini sunmaktadır. Buradan ihtiyacınız olan müzik aletini en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sahip olduğunuz gitar, saz, piyano gibi aletler arızalandıysa, yine Bamteli Müzik Evi ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Her türlü müzik aletinin tamir işlemi burada en özenli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Müzik aleti satış ve tamir firması olan Bamteli Müzik Evi, aynı zamanda sunduğu müzik eğitimleriyle de büyük beğeni toplamaktadır. Müzik dersleri almak isteyenler, buraya gönül rahatlığıyla başvurabilir. Branşında uzman olan eğitmenler vesilesiyle, kısa süreler içerisinde müzik enstrümanlarını kullanmayı öğrenebilirsiniz.

Gitar satın almak isteyenler, gitarını tamir ettirmeyi düşünenler ya da gitar çalmayı öğrenmeyi planlayanlar, Bamteli Müzik Evi yetkilileri ile hemen irtibata geçmelidir. Firmaya ulaşmak adına aşağıdaki açık adres ya da telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Adres: Kadıpaşa Mahallesi Ptt Sokak Divriş İş hanı No: 10/A Alanya - Antalya

Cep Telefonu ve WhatsApp hattı: 0542 285 05 99

26
En iyi Ankara İpek Halı Yıkama hizmeti - Cagpartners.com.tr

Profesyonel Halı Bakımı

Ev veya iş yerinizdeki halılar hem sıcaklık hem de estetik açıdan önemli bir rol oynar. Ancak zaman içinde biriken toz, kir ve lekeler halının görünümünü olumsuz etkileyebilir. Cagpartners.com.tr adresine tıklayarak ulaşabileceğiniz hizmet, halılarınıza özel profesyonel bakım sunarak onları temiz, taze ve hijyenik tutmanıza yardımcı olur.

Hızlı ve Esnek İşlem Olasılığı

Halılarınızın temizliğini hızlıca gerçekleştirmek istediğinizde, Ankara İpek Halı Yıkama hizmetleri size yardımcı olabilir. Hızlı randevu sistemi ve esnek çalışma saatleri ile sizin için en uygun zamanı seçebilirsiniz.

Uzman Ekip

Halılarınızın temizliği, İpek Halı Yıkamanın uzman temizlik ekibi tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Deneyimli ekip, halılarınıza özenle yaklaşarak hem temizlik hem de koruma sağlar.

27
Türkiye’de Tek ve En Büyük Psikoloji Forumu - Turkiyepsikolojitoplulugu.com

Psikoloji Alanında Çalışanlar, Meslektaşlarına Kolayca Erişebilir

Psikolojik alanda çalışan uzmanlar, öğrenciler bu alanda emek veren uzman veya öğrenci meslektaşlarına kolayca ulaşabilir ve bir konu açarak canlı sohbet gerçekleştirebilir. Alanla ilgili bir konuda destek isteyebilir, soru sorabilir, anket hazırlayabilir.

Psikoloji Alanında Çalışan Profesyonel İçin Bir Web Sayfası

Psikoloji alanında çalışan Pdr psikolojik danışman, aile danışmanı ve psikologlar gibi pek çok alanda uzman olanlar için dev bir psikoloji arşivi var. Tezler, konferans sunumları, makaleler, kitap özetleri gibi devasa bir bilgi arşivinden istifade etmek kolay.

Türkiye Psikoloji Topluluğu Gönüllüler Tarafından Oluşturuldu

Türkiye Psikoloji topluluğu gönüllü bir ekiple oluşturulmuş, alanda meslektaşlarına yol gösterici, aynı zamanda büyük bir bilgi havuzu olarak düşünülmüş bir web sayfası. Bu sayfayı inceleyebilir, üye olarak 20.000 dokumandan istifade edebilirsiniz.

28
Yesilogluboru.com.tr – En iyi Koruge Boru Döşeme Rehberi

Yesilogluboru.com.tr, endüstriyel, inşaat ve otomotiv gibi çeşitli endüstrilere hitap eden geniş bir boru çeşitliliğine sahip olan öncü bir sitedir. Kalite standartlarına uygun bir şekilde çelik, paslanmaz çelik, alüminyum ve diğer birçok malzemeden üretilen borular sunar.

Deneyimli Çalışanlar

Boru üretiminde uzmanlaşmış olan bu site, deneyimli mühendisleri ve nitelikli işçileriyle birlikte çalışır. Yüksek kaliteli boru üretimini ve müşterilerin talep ettiği özelliklere sahip özelleştirilmiş boruları titizlikle sağlayarak size güvenle sunmayı taahhüt eder.

Memnuniyet Garantili

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Koruge Boru Döşeme Rehberi hizmeti sunan site, sizlere uygun boru seçenekleri sunmak ve sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazır bir şekilde beklemektedir.

29
Türkiye Psikoloji Topluluğu: Binlerce Meslektaşınızla Tanışın!Psikoloji dünyasının dinamik ve zengin içeriğiyle buluşabileceğiniz en kapsamlı platform olan Türkiye Psikoloji Topluluğu'na hoş geldiniz! Siz değerli psikologlarımıza ve psikoloji alanına ilgi duyan herkese, bilgi paylaşımının, meslektaşlarınızla etkileşimin ve sürekli öğrenmenin kapılarını aralıyoruz. Web sitemiz, sunduğu birbirinden değerli özellikler ile psikoloji alanında yeni ufuklar açmanıza yardımcı olacak.

 Sitemize buradan ulaşabilirsiniz: Türkiye Psikoloji Topluluğu


Özel Eğitim ve Rehabilitasyon: Bireyselliği ve Potansiyeli Keşfedin!
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon bölümümüz, farklı öğrenme ihtiyaçlarına sahip bireyler için tasarlanmış özgün içerikler sunar. Bu bölümde, eğitim ve rehabilitasyon süreçlerinin önemini anlamak ve bireylerin potansiyelini en üst düzeyde kullanmalarına yardımcı olacak pratik yaklaşımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kendi uzmanlığınızı geliştirerek, bireylere yönelik daha etkili eğitim ve destek sunma konusunda adımlar atabilirsiniz.


Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık: Destek Verme Sanatını Keşfedin!
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümümüz, insanların yaşamın zorluklarıyla başa çıkmasına yardımcı olmayı amaçlar. Burada, bireylerin kişisel, akademik ve mesleki gelişimlerini destekleyen rehberlik yaklaşımları ile psikolojik danışmanlığın gücünü keşfedeceksiniz. Profesyonel bir rehber ve danışman olarak, insanların yaşamın farklı alanlarında daha sağlıklı ve mutlu olmalarına yardımcı olmak için gereken araçları edineceksiniz.


Psikoloji: Zihin Dünyasını Anlamak!
Psikoloji bölümümüz, insan davranışları, duygular, düşünceler ve zihinsel süreçlerle ilgili kapsamlı içerik sunar. Zihin dünyasını anlamak ve insan psikolojisinin derinliklerine inmek isteyen herkes için tasarlanmış bu bölümde, psikolojinin temel kavramlarından başlayarak farklı psikolojik yaklaşımların inceliklerine kadar geniş bir yelpazede bilgi edinebilirsiniz. Psikoloji alanında derinlemesine bir anlayış geliştirerek, bireylerin yaşam kalitesini artırmak için donanımlı bir uzman olma yolunda adımlar atabilirsiniz.

 

 Sizleri neler mi bekliyor? İşte web sitemizde bulunan özellikler:

Canlı Sohbet: Psikoloji alanındaki meslektaşlarınızla anlık iletişim kurabileceğiniz, fikir alışverişi yapabileceğiniz bir canlı sohbet platformu sunuyoruz. Deneyimlerinizi paylaşabilir, sorularınızı yöneltebilir ve güncel konularda tartışabilirsiniz.

 +20.000 Mesleki Döküman: Bilgiye erişim artık çok daha kolay! Dev arşivimizde 20.000'den fazla mesleki dökümanı sizinle buluşturuyoruz. Konuyla ilgili güncel makalelerden, araştırmalara ve rehberlere kadar geniş bir yelpazede bilgiye erişebilirsiniz.

 Ücretsiz Online Eğitim: Kendinizi sürekli geliştirmek ve yeni alanlarda beceriler kazanmak istiyorsanız, ücretsiz online eğitimlerimizi kaçırmayın. Uzmanlarımızın rehberliğinde, konforlu bir ortamda öğrenme fırsatını yakalayın.

 Arama Motoru ile Kolay Erişim: Aradığınız içeriği hızlıca bulabilmeniz için gelişmiş bir arama motoru sunuyoruz. Konuları veya belirli terimleri aratarak istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

 Kullanıcılar Arası Rütbe Sistemi: Katılımınıza göre yükselebileceğiniz bir rütbe sistemi ile ödüllendiriyoruz. Topluluğa sağladığınız katkılarla prestij kazanabilir, psikoloji alanındaki etkinliğinizi artırabilirsiniz.

 Mesleki Materyaller: Sizlere özel hazırlanan mesleki materyaller ile pratik çözümlere ve güncel yaklaşımlara erişim sağlayabilirsiniz. Mesleki gelişiminizi desteklemek için elimizden geleni yapıyoruz.

 Kişisel Tema ve Profil Düzenleme: Sitenin görünümünü kişiselleştirme şansı sunuyoruz. Profilinizi dilediğiniz gibi özelleştirerek topluluk içinde kendinizi ifade edebilirsiniz.

 Medya Paylaşım Alanı: Görsel materyallerle desteklenen içerikleri kolayca paylaşabileceğiniz bir alan sunuyoruz. İlgi çekici görseller ve videolarla mesajlarınızı daha etkileyici hale getirin.

 Tez-Makale Paylaşımı: Kendi araştırmalarınızı, tezlerinizi veya makalelerinizi paylaşabileceğiniz bir platform sağlıyoruz. Alanınızdaki özgün çalışmalarınızı diğer üyelerle paylaşarak görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.

 Abonelik Sistemi: En güncel içerikleri ve etkinlikleri kaçırmamak için abonelik sistemi ile sizi bilgilendiriyoruz. Alanında uzman isimlerin konuşmacı olarak katıldığı etkinlikleri takip ederek profesyonel ağınızı genişletebilirsiniz.

İş İlanları ve Ofis Paylaşımı: Kariyerinizi Şekillendirin, İşbirliklerini Geliştirin!
Türkiye Psikoloji Topluluğu olarak, üyelerimize özel kariyer fırsatları sunmak ve işbirliklerini teşvik etmek amacıyla "İş İlanları ve Ofis Paylaşımı" alanını açtık. Bu özel bölümde, psikoloji alanındaki iş ilanlarınızı paylaşabilir veya ofis paylaşımı ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Kendi kariyerinizi şekillendirmek veya işbirliği yaparak daha geniş bir ağ oluşturmak isteyen herkes için tasarlanmış bu alan, sizlere yeni fırsat kapılarını aralayacak.


İş İlanları: Psikoloji Alanındaki Kariyer Fırsatları Burada!
İş İlanları bölümü, psikoloji alanında çalışmak isteyenleri ve iş arayışında olanları bir araya getiriyor. Hem işverenler hem de iş arayanlar için ideal bir platform olan bu bölümde, psikoloji alanında açılan pozisyonları paylaşabilir ve uzmanlığınıza uygun iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Kariyerinizi şekillendirebileceğiniz bu bölümde, geleceğinizi inşa etmenin ilk adımlarını atabilirsiniz.

 Ofis Paylaşımı: İşbirliği ve Network Ağınızı Genişletin!

Ofis Paylaşımı bölümü, bağımsız çalışanlar veya danışmanlar için işbirliği fırsatları sunuyor. Kendi ofisinizi paylaşarak maliyetleri düşürebilir, aynı alanda çalışan meslektaşlarınızla bir araya gelerek deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca, psikoloji alanındaki profesyonellerle bir araya gelerek ağınızı genişletebilir, yeni işbirliği olanakları keşfedebilirsiniz.

 

 

Türkiye Psikoloji Topluluğu olarak amacımız, psikoloji alanında çalışan ve ilgi duyan herkesi bir araya getirerek bilgi ve deneyim paylaşımını kolaylaştırmaktır. Siz de bu zengin topluluğun bir parçası olun, bilginizi artırın ve binlerce meslektaşınızla etkileşim kurma fırsatını yakalayın. Unutmayın, psikoloji dünyası Türkiye Psikoloji Topluluğu'nda buluşur!

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

30
Dijital Dental İlan İle Diş Hekimliği Sektörü İşsiz Kalmıyor

Diş hekimleri, kendi kliniklerini Dental ilan vasıtasıyla sergileme fırsatı bulabilir. Her gün çok sayıda kişi, dijitaldental.com isimli internet adresine giriş yaparak, buradan diş hekimi aramaktadır. Dolayısıyla bu platform, diş hekimlerinin kendi reklamlarını yapması adına son derece faydalı olmaktadır.

Sitede diş hekimi iş ilanları ziyaretçilere sunulmuştur. Dijitaldental.com ile birlikte, hem diş hekimi arayan hastalar ihtiyaç duydukları hekim ile tanışabilecek, hem de diş hekimleri kendi reklamlarını en güzel şekilde yapmanın keyfine varabilecektir.

Reklamları hedef kitlelere ulaştırmak oldukça değerlidir. Dijital Dental sitesine diş hekimi arayan insanlar giriş yaptığı için, burada yapılacak reklamlar, direkt olarak hedef kitleye ulaşmak demektir.

Dijital Dental tarafınca sunulan hizmet, sadece ilan hizmeti değildir. Buradan diş kliniği olanlar, harika bir diş hekimi hasta takip sistemi de sipariş edebilir. Hasta takip sistemi ile birlikte, hastalarınızın durumunu kolayca takip edebilecek, randevularınızı en güzel şekilde yönetme fırsatı bulabileceksiniz.

Tüm diş hekimlerini ve iyi bir diş kliniği arayan hastaları, dijitaldental.com isimli internet adresine davet ederiz.

Pages: 1 [2] 3 4 ... 223